Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 28d. 16:41

Vytautas Šapranauskas sėdo prie lėktuvo vairo!

Gytis ir Vytautas Šapranauskai
TV6 nuotr. / Gytis ir Vytautas Šapranauskai

Šiais laikais pramogų pasaulio atstovai neriasi iš kailio norėdami išbandyti viską. Per maža vairuoti automobilį, norisi pilotuoti lėktuvus, įvaldyti karinę techniką ir laivus. Vytautas Šapranauskas praradęs džipą sėdo į piloto kabiną.

Ar humoro nestokojanti žvaigždė ėmėsi naujo hobio ar suprato, kad pradėjęs pilotuoti lėktuvą greičiau visur ir visada suspės? Pasirodo, nei viena, nei kita – šį kartą Vytautas pristatys debiutinį „Yvos“ koncertą „Į dangų“!

Jau šį penktadienį, gegužės 1-ąją, 19.00 val. žavioji šviesiaplaukių trijulė pagaliau ryžosi surengti spalvingą grupės „Yva“ dainų koncertą. Išraiškingi sceniniai kostiumai, draugai, palaikymo komanda ir šokėjai merginų koncerte skambant populiarioms melodijoms – laukia tikras šou, praneša TV3.

„Mieli reiso keleiviai, jei mūsų salone yra paparacų, tai galite drasiai ištraukti fotoaparatus, nes sensacijų šiandien bus, ir net ne viena. Papasakosiu jums istoriją. Kartą „Yva“, o žinote, kad grupės pavadinimas reiškia ne ką kita, o Ypač Viliojanti Atrakcija, nesigėdydama parodė savo svarovskiais padabintus apatinius drabužėlius ir pažadėjo, kad ateityje pamatysime dar ne to. Šiandien, manau, tinkamiausia proga tai įrodyti“, – penktadienį per TV3 rodomą debiutinį „Yvos“ koncertą pristatys vakaro vedėjas Vytautas Šapranauskas.

Debiutinis „Yvos“ koncertas „Į dangų“ – penktadienį, gegužės 1-ąją, 19.00 val. tik per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką