Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 9d. 11:49

Vytenis Pauliukaitis: „Erika Vitulskienė įrodė, kad šokti gali visi“

Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus

Ne viename šokių konkurse teisėjavęs režisierius Vytenis Pauliukaitis sako, kad antrojo LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ sezono poros šoka labai gerai. „Visi šokėjai projekto atidarymui buvo labai pasiruošę, demonstravo sudėtingas kompozicijas. Iš karto klausiau, ką jie darys gruodį, jei dabar taip pasikaustę?“ – sako populiaraus šokių konkurso „Kviečiu šokti“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

Vytenį labiausiai nustebino operos solisto Merūno žmona Erika Vitulskienė ir verslininkas Romualdas Kumpys. „Viena nepabijojo tų keleto kilogramų viršsvorio, o kitas – savo amžiaus. Ir Romualdas, ir Erika įrodė, kad šokti gali visa Lietuva. Ir labai gražiai“, – sakė V.Pauliukaitis. 

Pirmojoje laidoje V.Pauliukaitis visoms projekto poroms parašė po dešimt balų. „Bet, sutikite, ne visi buvo to dešimtuko verti, aš nusprendžiau pakelti nuotaiką ir parodyti, kad visi turi vienodą starto poziciją. Tikra kova prasidės šį šeštadienį.“

Šį šeštadienį bus įjungtos „Kviečiu šokti“ žiūrovų balsavimo linijos ir kiekviena pora pamatys, kiek turi gerbėjų. Žiūrovų balsai bus sumuojami su komisijos balais. Komisijoje dirbs aštrialiežuvis režisierius V.Pauliukaitis, šokių teoretikė ir praktikė, moterimi-siaubiaku tituluojama Ieva Šimukauskienė, komisijos naujokas aktorius Aistis Mickevičius ir profesionali šokėja Gabrielė Valiukaitė.

Šeštadienį ant LNK parketo dėl rezultato susikaus 15 naujųjų projekto „Kviečiu šokti“ porų: dainininkė Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus, aktorius Darius Petkevičius ir Ingrida Mikštienė, aktorius Donatas Bakėjus ir Ernesta Balčiūnaitė, dainininkė Irūna Puzaraitė ir Rimvydas Černajus, dainininkė Mia ir Andrius Uksas, aktorius Eimutis Kvoščiauskas ir Nerilė Senulytė, laidų vedėja Daiva Budrė ir Tomas Slausgalvis, dainininkė Irena Starošaitė ir Andrius Grėblikas, dainininkė Baiba Skurstenė ir Vadimas Šuško, orų pranešėja Karolina Liukaitytė ir Dainius Dimša, operos solisto Merūno žmona Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus, rinkodaros specialistas, modelis Jonas Stankevičius ir Liveta Paugaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas ir Rolanda Maniuškaitė, verslininkas, lėktuvo pilotas Romualdas Kumpys ir Monika Šiaučiūnaitė, dainininkės Mios mylimasis Radvilas Bubelis ir Ieva Žilienė.

Viena iš šių porų jau šį šeštadienį paliks „Kviečiu šokti“, tačiau rugsėjo pabaigoje drauge su kitomis iškritusiomis poromis varžysis dėl galimybės į jį sugrįžti.

VIDEO: Kvieciu sokti 2011 Erika Vitulskienė ir Andrius
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką