Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 13d. 11:53

Vytenis Pauliukaitis ramina Mią: „Ji gali šokti“

Mia ir Adomas Norkūnas
LNK nuotr. / Mia ir Adomas Norkūnas

LNK „Kviečiu šokti“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis kviečia Mią nebėgti iš šokių projekto.

„Ji muzikali, lanksti, jaučia ritmą, yra gerai sudėta ir ji gali puikiai šokti, jeigu rimtai treniruotųsi“, – gerų žodžių dainininkei negaili V.Pauliukaitis.

Po praėjusio šeštadienio šokių vakare išsakytų komisijos narės Ievos Šimukauskienės komentarų Miai dingo noras toliau varžytis ant parketo.

Pasak V.Pauliukaičio, Mia, kaip ir visi neprofesionalai, turi bėdą – jai reikia šeštadienio vakarui pasiruošti per savaitę. „O jei žmogus prie tinginio, tai šeštadienį šokių aikštelėje viskas pasimato“, – mano komisijos pirmininkas.

V.Pauliukaitis sako, kad kartūs komisijos vertinimai dainininkei gali būti akstinas geriau ruoštis, o ne šansas bėgti iš projekto.

„Į galvą reikia imti profesionalias pastabas, kurios kartais išjudina aptingusius šokėjus. Juk žiūrovai mato, koks buvo pasirodymas. Čia ne vaikų darželis, kad visus turėtumėme glostyti. Mūsų užduotis – išsakyti profesionalias pastabas“, – įsitikinęs V.Pauliukaitis.

Paklaustas apie Mios ir I.Šimukauskienės konfliktą, Vytenis tik numojo ranka.

„Ką padarysi, dvi blondinės... Tik iš skirtingų filmų, – juokėsi režisierius. – O jeigu ponia Mia nebepasirodys, neverksime.“

Ar Mia pasirodys šį savaitgalį ant „Kviečiu šokti“ parketo? Atsakymas – šeštadienį 19 val. tiesiogiai per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką