Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytenis Sinkevičius. Kur aš jį girdėjau?

Vytenis Sinkevičius
Gedmanto Kropio nuotr. / Vytenis Sinkevičius
Šaltinis: „Laima“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Radijo dinozauras, prodiuseris, TV laidų vedėjas Vytenis Sinkevičius, visai jaunas vyrukas iš veido, taip pat žvaliai dirba lygiai pusę savo gyvenimo, o tai lėlyčių prikimštame šou pasaulyje yra retenybė. Veidas visai mielas ir jau pažįstamas iš TV laidų, nors jei kuri nors dama jų nežiūri, netikėtai susitikusi, gali loštelėti: „Kur aš jį girdėjau?“ Matyt, šiandien kartu su juo pabudo. Virtualiai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tai pirmadienį. Po radijos. Dešimtą. Spaudos rūmuos?“ – gaunu jo žinutę. Kelios minutės po dešimtos, kai baigiasi „Radiocentro“ laida „Atsibusk su Vyteniu“, Vytenis staiga įpuola į kavinę, bet išsyk metasi ne prie kotletų kaip jo kolegė – yra pasiryžęs dar pamalti liežuviu su manimi. Sako, yra nemiegojęs. Įdėmiai pažiūriu. Nei maišų po akimis, nei dramatiškai paaštrėjusių veido bruožų. Pasidalijam informacija apie sergančius ir naktimis nemiegančius vaikus beigi pereiname prie kitų dalykų. 

Ar kartais jaučiatės esąs pagyvenęs pavargęs žmogus?

Gal atrodau ir nekaip, bet jaučiuosi jaunas. Nežinau, kaip būtų, jei aštuoniolika metų būčiau dirbęs fabrike prie staklių arba kasdien kraučiau anglis pavargęs ir pajuodęs. Betgi dirbu su jaunimu ir šiuolaikine muzika! Tie, kas radijuje jau ilgai ir laimingai, savo vidumi tik tobulėja. Patirtis ir visokie gyvenimiški šposai tik grūdina.

O dargi disciplina kokia – ankstyviausias ryto valandas praleisti ne su žmona, blynais ir kava, bet prie mikrofono.

Tas yra taip. Gerus disciplinos pagrindus įgijau vaikystėje. Buvau auklėjamas disciplinuotai. Mat baigiau Juozo Naujalio vidurinę meno mokyklą ir grodavau pianinu triskart per dieną. Nebuvo namie su manimi jokios palaidos balos. Klausydavau tėvų.

Plačiau žurnale "Laima"

„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką