Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 24d. 11:35

„X Faktoriaus“ dalyvis Domas prakalbo apie konkurenciją: „Nežinau, kuo galiu pasitikėti“

Domas Česnulevičius
„X Faktoriaus“ nuotr. / Domas Česnulevičius

Sekmadienį prie TV ekranų šeimas suburs TV3 muzikinis šou „X Faktorius“. Likę aštuoni projekto dalyviai scenoje atliks po dvi dainas. Du kartus daugiau muzikos, džiaugsmo, jaudulio – štai kas laukia žiūrovo. Dalyviai neslepia – kiekvieną kartą iškristi tampa vis skaudžiau.

Sauliaus Prūsaičio komandoje – vaikinai: Aleksas Augaitis, Jonatanas Kazlauskas, Thomas Tumosa. Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje – merginos: Miglė Pivoriūnaitė, Monika Pundziūtė. Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komandoje – grupė „Original Copy“. Marijaus Mikutavičiaus komandoje – vyresnieji: Marija Beržė, Domas Česnulevičius. Du mažiausiai žiūrovų balsų surinkę dalyviai stos prieš teisėjų ketvertą. Vienam iš jų šis sekmadienis bus paskutinis.

Jei reikėtų išrinkti patį nuoširdžiausią „X Faktoriaus“ dalyvį, juo drąsiai galėtų tapti D. Česnulevičius. Varėniškis pasižymi paslaugumu, nuoširdumu. Domas juokiasi – tokie dalykai ateina kartu su genais. „Labai svarbu šeimos pavyzdys. Mano tėvai labai gražiai sutaria, man jie yra pavyzdys. Labai norėčiau tokios šeimos, gyventi kaip jie“, – sako „X Faktoriaus“ dalyvis. 

Paklaustas, ar turi daug draugų, Domas atviras. Jis nėra iš tų, kurie gali tapti draugais su visais, nes žmogui negali patikti visi. Domas mieliau bendrauju su vaikystės draugais, kuriuos pažįsta nuo mažų dienų, jais pasitiki. 

„Tikiuosi, kad pavyks ir „X Faktoriuje“ surasti kelis draugus. Tarp dalyvių juntama konkurencija, nežinau, kuo galiu pasitikėti. Kol kas geriausiai sutariu su projekto šokėjais, labai susidraugavome. Ne su visais dalyviais randu bendrą kalbą. Norėčiau išskirti Mariją, Miglę, „Original Copy“, grupės „Ka/Va“ narę Gretą – jie labai puikūs, draugiški žmonės. Man patinka žmonės, kurie yra nuoširdūs tiek scenoje, tiek gyvenime“, – sako Domas.

Po pasirodymų „X Faktoriaus“ dayvis perskaito visus komentarus apie save. Domui visada įdomu žinoti, ką apie jį galvoja „X Faktoriaus“ žiūrovai. „Iš pradžių sakiau, kad man nerūpi, ką kiti kalba. Tačiau šis projektas privertė subręsti, pakeisti požiūrį į tam tikrus dalykus. Man svarbu, ką žmonės kalba. Blogų komentarų pasitaiko labai retai, žmonės negaili man gražių žodžių. Tas yra labai malonu. Gaila, kad nespėju visiems atrašyti, neturiu tiek laiko. Bet pažadu tą padaryti, kai tapsiu laisvesnis“, – šypsosi „X Faktoriaus“ vyresniųjų grupės atstovas. 

Jei ir taptų „X Faktoriaus“ nugalėtoju, Domas nepakeistų savo požiūrio į pasaulį, nesijaustų svarbesnis už kitus. Vaikinui gyvenime svarbiausia ne šlovė, ne žinomumas ar pinigai: „Svarbiausia yra šalia esantys žmonės: draugai, šeima, artimieji. Nemanau, kad man gresia sužvaigždėjimas.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Domas Česnulevičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Domas Česnulevičius

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką