Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 14d. 09:50

„X Faktorių“ paliko dar du dalyviai: Samo sprendimas įsiutino žiūrovus

„X Faktoriaus“ finalo akimirka
TV3 nuotr. / „X Faktoriaus“ finalo akimirka

Sekmadienį televizijos žiūrovai stebėjo dar vieną „X Faktoriaus“ finalą. Tiesiogiai transliuojamo šou metu septyni dalyviai atliko po dvi dainas. Dviem iš jų kova buvo baigta – jie negrįžtamai paliko šou ir šį sezoną atsisveikino su galimybe laimėti 15 tūkst. eurų.

Be kovos „X Faktorių“ paliko Ugnė Audzevičiūtė. Ji surinko mažiausiai žiūrovų balsų. Dėl išlikimo projekte susirungė Lukas, Rokas ir Laurynas. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, balsavo teisėjai. Už Roką ir Lauryną balsavo jų mokytojas Saulius Prūsaitis, už Luką – Marijonas Mikutavičius ir Justė Arlauskaitė-Jazzu. Paskutinis savo nuomonę turėjo išsakyti Saulius Urbonavičius-Samas. Būtent jis sprendė dalyvių likimą.

„Uždėtas krūvis man ant pečių – labai sunkus. Nuspręsti, kas geriau... Jei nežiūrėtume į visą kelią, o tik į tai, kas dabar įvyko, vienas dalyvis buvo stipresnis, tvarkingesnis, aiškesnis. Man sunku prisiimti atsakomybę... Norėčiau kreiptis į žiūrovą. Jis yra penktas teisėjas, kuris irgi turi savo nuomonę“, – kalbėjo teisėjas.

TV3 nuotr./„X Faktoriaus“ finalo akimirka
TV3 nuotr./„X Faktoriaus“ finalo akimirka

S.Urbonavičius-Samas savo balsą atidavė Rokui ir Laurynui, taip palikdamas žiūrovams nuspręsti, kuris dalyvis yra vertas likti. Dalyviams surinkus po vienodą skaičių balsų, laidos vedėjai atskleidė žiūrovų balsus. Jie labiau palaikė Roką ir Lauryną (2388 balsai). Lukas surinko 2357 balsus ir atsisveikino su šou. „Noriu padėkoti, kad buvai. Pats sakei, kad čia yra tik šou. Tu šių metų „X Faktorių“ padarei ypatingu“, – sakė teisėja.

S.Urbonavičiaus-Samo sprendimas palikti spręsti balsavusiems, kuris yra verta likti projekte, kaip reikiant įpykdė žiūrovus. Savo apmaudą jie liejo feisbuke, „X Faktoriaus“ paskyroje. Vartotojus supykdė šis teisėjo sprendimas ir jie tikino, kad reikėjo savo balsą atiduoti Lukui ir jį palikti projekte.

TV3 nuotr./„X Faktoriaus“ finalo akimirka
TV3 nuotr./„X Faktoriaus“ finalo akimirka

Kitą sekmadienį šou dalyviai vėl atliks po dvi dainas, tačiau tik vienas paliks šou. Į „X Faktoriaus“ sceną lips Rokas ir Laurynas, „Good time boys“, Kristina Jurevičiūtė, Rimvydas Matukynas-Antturi ir Lukas Zažeckis.

„X Faktoriaus“ teisėjai ir kūrybinė komanda primena, kad žiūrovų balsai lemia – kas liks projekte. Palaikykite savo favoritus balsuodami ne tik prie televizoriaus ekranų, bet ir filmavime!

Palaikyti projekto dalyvius galima ir gyvai, įsigijus bilietą į tiesioginę transliaciją. Šou superfinalas – vasario 3 dieną, „Žalgirio“ arenoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:51
00:48
01:16

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką