Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 1d. 08:58

„X faktoriuje“ – mistiškumu užburianti mokytoja: kodėl teisėjai ją lygina su kate?

Lijana Stakauskaitė
V.Černiausko nuotr. / Lijana Stakauskaitė
Jei reikėtų išrinkti paslaptingiausią naujojo „X faktoriaus“ sezono dalyvę, ja taptų Lijana Stakauskaitė. Vos įžengusi į sceną, 34 metų išskirtinės išvaizdos moteris iš karto patraukė teisėjų dėmesį. Kaune gyvenanti, tačiau iš Ignalinos krašto kilusi dalyvė galėtų būti vadinama „moterimi-mistika“.

Lijana teisėjams atskleidė, kad aplinkiniai dėl šios savybės jai netgi sukūrė specialią „katino“ pravardę. „Katinas, kuris vaikšto vienas, daro, ką nori ir draugauja su kuo nori“, – sekmadienio vakarą per TV3 pasirodysiančioje laidoje save apibūdino moteris.

Ji savo didžiąją gyvenimo dalį skiria darbui. Draugai neretai lieka nuošaliau – kur kas dažniau moteris leidžia laiką viena, rašoma pranešime spaudai.

„Dirbu su muzika. Esu muzikos mokytoja, dirbu ir muzikos mokykloje, ir Birštono kultūros centre. Turiu vokalinę studiją. Pastaruoju metu labai daug dirbu ir savo laiką skiriu kitiems. Norisi truputį grįžti į save, išsikelti sau iššūkį“, – prieš pasirodymą kalbėjo pedagogė.

Lijana neslėpė, kad yra labai reikli kitiems, todėl tiek pat reikalauja ir iš savęs. Projekte dalyvė atviravo, kad kur kas baisiau lipti į sceną, kai pati esi mokytoja ir mokai kitus. Taip pat ji nerimavo ir dėl vertinimų, kuriuos išgirs iš šou teisėjų lūpų. O jei visi pasakys „ne“ ir Lijanos pasirodymas bus sukritikuotas?

V.Černiausko nuotr./Lijana Stakauskaitė
V.Černiausko nuotr./Lijana Stakauskaitė

„Esu neišpildžiusi labai daug svajonių – tiesiog ateina laikas tai padaryti. Kelioms iš jų noriu padėti greičiau išsipildyti arba tiesiog šį klausimą pamiršti. Reikia užlipti ir sužinoti – eiti toliau, ar tiesiog eiti mokyti kitų. Seni žaidimai katinui nusibodo ir jis ieško naujų“, – savo apsisprendimą dalyvauti projekte aiškino Lijana.

„Tavyje tiek daug paslapties... Visai kaip pas kates – kačių neįmanoma nuspėti, jos turi savo pasaulį. Tu atrodai ypatingai, todėl yra labai įdomu. Tavo pasirodymas buvo apgalvotas, jau pirmosios natos skambėjo tiksliai. Man įdomu, ką ši katė gali toliau...“ – po Lijanos pasirodymo intriguojančiai kalbėjo Saulius Urbonavičius-Samas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką