Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 12:19

„X Faktoriuje“ – muzikos mokytojo triumfas: teisėjai žavėjosi, publika plojo atsistojusi

Evaldas Vaikasas
TV3 nuotr. / Evaldas Vaikasas

Neabejotina šio sezono „X Faktoriaus“ šeštosios laidos pažiba – muzikos mokytojas Evaldas Vaikasas. Išvaizdus, turintis puikų balsą, pasitikėjimą savimi – Evaldas sužavėjo tiek teisėjus, tiek žiūrovus. Vaikinas neslepia, kad į projektą atėjo su didelėmis ambicijomis ir tikisi, kad bus išgirstas.

Iš pirmo žvilgsnio E.Vaikasas galėtų priminti charizmatišką renginių vedėją arba apsukrų vadybininką. Šiauliuose gyvenantis vaikinas yra dirbęs vadybininku, garažo vartų montuotoju, statybose – į ketvirtą aukšta kibirais nešdavo betoną, padavėjo padėjėju, tralo vairuotoju, galiausiai vežiodavo žmones į Angliją.

Išbandęs įvairias profesijas, Evaldas suprato, kad jo pašaukimas būti muzikos mokytoju. Šiuo metu 26 metų „X Faktoriaus“ dalyvis darbuojasi gimnazijoje ir džiaugiasi sulaukiantis mokinių palaikymo.

„Aš esu jaunas ir vaikai yra dėl to labai laimingi, džiaugiasi ir mane myli. Aš irgi juos myliu. Jaučiau, kad reikia man išsilieti, duoti savo žinias kitiems. Toks aš esu“, – apie savo darbą kalba pedagogas.

Įdomu tai, kad visą gyvenimą šios profesijos E.Vaikasas bandė išvengti, tačiau dabar su malonumu moko vyresnių klasių gimnazistus.

„Žiūrėdavau aš į mokytojus ir galvodavau, kad mokytoju niekada nebūsiu. Bet gyvenimas taip sudėliojo, kad kai sakai „niekada“, dažniausiai taip ir būna“, – laidoje, kurią žiūrovai išvys sekmadienio vakarą per TV3, kalbėjo vaikinas.

TV3 nuotr./Evaldas Vaikasas
TV3 nuotr./Evaldas Vaikasas

Tam, kad nebūtų nuobodu, Evaldas susigalvoja įvairiausių veiklų ir iššūkių. Vienas iš jų – muzikinio projekto scena.

„Aš turiu „X Faktorių“, žinau, kad galiu padaryti šou. Mėgstu būti ant scenos, noriu dalintis su žmonėmis muzika, gėriu“, – sako E.Vaikasas.

Savo laimę projekte bandė ne vienas muzikos mokytojas. Tačiau jų visų pasirodymai nebuvo įspūdingi, o kai kurių net ir labai nepasisekę. Tačiau Evaldas nebijo, kad nepasisekus mokiniai iš jo juoksis.

„Jeigu gausiu keturis „ne“, vadinasi, gausiu. Nemanau, kad mane mokiniai užbadys pirštais. Jie kaip tik mane palaiko ir sako, kad esu šaunuolis“, – kalba E.Vaikasas.

Visų pasirodančių scenoje pasirodymus vertina keturi teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Teisėjai sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau, į kitą projekto etapą. Po muzikos mokytojo pasirodymo, teisėjai negailės pagyrų, o projekto žiūrovai plos atsistoję, rašoma pranešime spaudai.

„Vienas iš nemaloniausių dalykų yra kai muzikos mokytojas ateina į muzikinę laidą ir „sufeilina“. Bet vienas nuostabiausių įvykių, kai muzikos mokytojas ateina į muzikinę laidą ir padaro taip, kad visi mokiniai didžiuojasi, o teisėjai atidarę burnas spokso ir negali patikėti, ką matė. Jūs esate tas retas vyras per visą „X Faktoriaus“ istoriją, kuris be jokių kalbų ir jokių abejonių padaro įspūdį“, – kalbėjo M.Mikutavičius.

„Jūs nešėte atsakomybę ir tas jautėsi jūsų dainavime. Jūsų vietoje, lygiai taip pat jaudinčiausi. Jūs papasakojote istoriją, jūs šiandien ir pats tapsite gražia istorija“, – dalyvio pasirodymą gyrė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką