Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 20d. 15:59

„X faktoriuje. Žvaigždės“ – Julijos Žižės padėka vyrui: „Aš tave labai myliu“

Julija Žižė
TV3 nuotr. / Julija Žižė

„X faktorius. Žvaigždės“ laidos dalyvė verslininkė, nuomonės formuotoja, kūrybininkė ir tvaraus gyvenimo būdo mylėtoja Julija Žižė save vadina laiminga moterimi – turi viską, apie ką kažkada svajojo.

„Mano verslumas ir kūrybingumas tikrai man yra duotas iš protėvių. Taip pat, jis ateina iš laisvės pojūčio ir iš to, kad esu laimingas žmogus. Jeigu vertini šią akimirką ir gyveni šia diena, tai esi pats laimingiausias. Niekada nereikia vadovautis nei praeitimi, nei žiūrėti, kas bus ateityje“, – sako J.Žižė.

TV3 nuotr./Julija Žižė
TV3 nuotr./Julija Žižė

Į projektą Julija ateina sunkiai dirbti. Ji neateina ieškoti didelės pramogos, pasirodyti ar maivytis. Žinoma moteris prieš „Kėdžių iššūkį“ daug ir sunkiai dirbo, lankė vokalo pamokas ir ruošėsi pasirodymui.

„Aš atėjau kovoti ir kovosiu tikrai. Čia tas pats, kai gimdžiau dukras ir nebeturėjau, kur dingti. Reikės išdainuoti“, – sako J.Žižė, sulaukusi didžiulio palaikymo iš savo šeimos.

TV3 nuotr./Julija Žižė
TV3 nuotr./Julija Žižė

Laidoje nuskambės ir jautrus J.Žižės kreipimasis į vyrą ir padėka už nuostabų gyvenimą. „Iš tikrųjų ši daina yra apie tave, mano meile. Už dukras ir už visą gyvenimą, kurį man padovanojai. Aš tave labai myliu“, – atlikusi dainą, kuriai ypatingai ruošėsi, braukdama ašaras kalbėjo J.Žižė.

„X faktorius. Žvaigždės“ jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką