Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ž.Grigaičio jubiliejus: be giminių, bet su būriu draugų (nuotraukos)

Gimtadienio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / I.Ševiakovaitė, Ž.Grigaitis ir J.Rimkutė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio vakarą Vilniaus viešbutyje „Mabre Residence“ įvyko verslininko Žilvino Grigaičio jubiliejaus šventė. Keturiasdešimtmetį atšventęs jubiliatas apgailestavo, kad šią akimirką šalia jo nėra dukros Annos Gretos ir pasidžiaugė gausiai susirinkusiu draugų būriu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jubiliejaus šventė prasidėjo viešbučio kiemelyje – čia visi svečiai Ž.Grigaitį apipylė dovanomis ir gėlėmis, tačiau netrukus pasipylęs lietus visus suginė į rūsį. Čia visus pasitiko jauki saksofono muzika, plevenančios žvakių liepsnelės, užkandžiai ir įvairūs gėrimai.

„Esu senas žmogus, man jau keturiasdešimt“, – į susirinkusius draugus angliškai prabilo vakaro šeimininkas. Šventėje apsilankė ne vienas Ž.Grigaičio bičiulis iš užsienio, todėl verslininkas nusprendė į visus kreiptis visiems suprantama kalba.

Gimtadienyje pasirodė ir buvusi Ž.Grigaičio kolegė iš laidos „Švaros misija“, laidų ir renginių vedėja Birutė Lavickienė, laidų vedėja Lidija Rasutis, „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė, dizainerė Daiva Urbonavičiūtė su vyru Skomantu Janoniu, paslaptingą pikantišką dovanėlę jubiliatui įteikusios dizainerės Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė, verslininkas Rimtautas Vizgirda su žmona Birute.

Gimtuvininkas pasveikino susirinkusiuosius į antrą gimtadienio dalį, nes pirmoji priklauso rugpjūčio 30-ai – tikrajai gimtadienio dienai. Pasak Ž.Grigaičio, nedaug trūko, kad ši šventė būtų neįvykusi: lyg tyčia vis atsirasdavo kokių nors problemų, pavyzdžiui, dėl blogo oro.

„Džiaugiuosi, kad jūs visi čia. Matau labai gerus draugus, matau tuos, kuriuos pažįstu jau seniai ir tuos, kuriuos pažįstu tik porą metų“, – žvelgdamas į susirinkusius bičiulius kalbėjo Ž.Grigaitis. Verslininkas taip pat pridūrė, kad apgailestauja, jog šventėje nėra jo dukros ir giminaičių, tačiau vylėsi, kad galbūt kitąmet visus pavyks sukviesti į gimtadienį.

„Tikiuosi, kad ateityje bendrausime su gerias žmonėmis ir švęsime tik gerus dalykus“, – savo vakaro kalbą baigė Ž.Grigaitis ir jo draugai užtraukė „Happy Birthday“ .
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką