Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 8d. 10:21

Žaidime „Vienas prieš visus“ žais pelės

Žaidime dalyvavo pelės
TV3 nuotr. / Žaidime dalyvavo pelės

Ketvirtadienį „Dviračio šou“ pelės Mauzeris ir Sūrskis pirmojoje po Naujųjų metų „Vienas prieš visus“ laidoje bandys laimėti prieš 37 nykštukus ir ilgakojų gražuolių reviu „Moonlight express“.

Graužikai politologai žaidime sublizgėjo savo žiniomis, todėl buvo paklausti, iš kur tokia išmintis. „Mes baigėm pelių darželį, po to pelių mokyklą ir pelių universitetą“, – netampydami už ūsų atsakė Sūrskis ir Mauzeris.

O teisingai atsakydami į klausimą, kaip prancūzai vadina Kalėdų senelį, jie išmušė net aštuoniolika nykštukų! Tačiau pelės nežinojo, kaip šeimininkės pavadintų etano rūgšties tirpalą (actą) ir burnodami vienas ant kito baigė žaidimą, savo pinigus palikę penkiems žaidėjams.

Toliau prieš nykštukus žaidė Senis šaltis ir Snieguolė. Tačiau Snieguolės būta itin keistos, nes ji iš karto žinojo, kiek į pusės litro butelių galima supilstyti vieną kubinį metrą vyno...

Žaidimo svečiai Deivis ir Renata padainavo naujametinę dainą „Pakelkime taurę linksmybių“. Po šios dainos Arnoldas pakvietė Deivį žaisti ir jis... sutiko. Kadangi šiuo metu Deivis savo namuose daro remontą, jis svajoja laimėti spintelę.

„Vienas prieš visus“ – ketvirtadienį 20.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką