Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 30d. 14:29

Žalia beždžionė meta iššūkį Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždėms

Žalia beždžionė su Jogaila Morkūnu
PB nuotr. / Žalia beždžionė su Jogaila Morkūnu

„Lietuvos pramogų pasaulis man sukelia tik juoką. Į televizijos ekranus ir gyvenimo būdo žurnalus įlindę niekuo neypatingi veikėjai įsivaizduoja esą didžiausios žvaigždės. Tokiomis sąlygomis aš bandysiu įrodyti, kad Lietuvoje žvaigžde gali tapti net žalia beždžionė“, – pareiškė veikėjas, pasivadinęs Ponu Bjauriuoju.

Žalios beždžionės kostiumu vilkinčio žmogaus pareiškimus galima būtų pavadinti prasimanymais, jeigu ne vienas faktas: Ponas Bjaurusis jau pradėjo lankytis žvaigždžių vakarėliuose ir bendrauti su Lietuvos pramogų pasaulio įžymybėmis.

Prodiuseris Rolandas Skaisgirys, dainininkas Gaudentas Janušas, „Mis Lietuva 2008“ nugalėtoja Gabrielė Martirosianaitė, televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, stilistė Eglė Mickevičienė – tai tik keli žinomi pramogų pasaulio atstovai, su kuriais buvo užfiksuotas Ponas Bjaurusis.

„Dauguma šių žmonių tapo įžymybėmis, kai pradėjo lankytis pramogų pasaulio vakarėliuose. Nereikia išrasti dviračio – lankykis juose ir ilgainiui apie tave sužinos visa Lietuva. Manau, kad aš tikrai galėsiu tapti žinomu veikėju. Jeigu Mantas Petruškevičius ir Natalija Zvonkė yra žvaigždės, kodėl ja negaliu tapti aš?“ – retoriškai klausia Ponas Bjaurusis.

Pirmajame žvaigždžių vakarėlyje neseniai apsilankęs Ponas Bjaurusis žada ateityje dažniau paįvairinti pilkų ir jau kiek pabodusių lietuviškų žvaigždūnų susibūrimus savo linksmais pasirodymais.

„Galiu ne prasčiau nei M.Petruškevičius pagirti kokios nors ponios šukuoseną, kaip koks Žilvinas Grigaitis pasidalyti kelionių įspūdžiais iš užjūrio šalių ar kaip Jurijus Smoriginas iškeikti man nepatikusį išsišokėlį. Turiu dar vieną savybę – aš esu labai bjaurus. Bijau, kad dėl to daugelis mūsų žvaigždžių pradės manęs neapkęsti. Tačiau tai yra jų problema. Mano tikslas vienas – tapti žinomiausia Lietuvos žvaigžde“, – tvirtina Ponas Bjaurusis.

Žalioji beždžionė pradėjo skverbtis ne tik į Lietuvos žvaigždžių padangę, bet ir į interneto tyrus. Socialiniame tinkle „Facebook“ yra sukurtas Pono Bjauriojo profilis. Kol kas dideliu draugų skaičiumi beždžionė pasigirti negali – su ja draugauti panoro vos kiek daugiau nei 250 žmonių. Tačiau tarp jų yra visuomenei gerai žinomų veikėjų: politikai Viktoras Uspaskichas, Artūras Zuokas ir Eligijus Masiulis, dainininkai Ruslanas Kirilkinas ir Vudis, aktoriai Rimantė Valiukaitė ir Juozas Gaižauskas, kunigaikštis Vilgaudas, dailios krūtinės šeimininkė Marina Daščenka, gražuolė Ona Kolobovaitė ir sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas.

PB nuotr./Žalia beždžionė su Egle Mickevičiene
PB nuotr./Žalia beždžionė su Egle Mickevičiene

 

Temos: 1 Beždžionė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką