Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 15d. 12:21

„Žemaitukas“ Linas vedė mylimąją Rūtą: klube susipažinusi pora kartu – jau 8 metus

Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė
E.Zavadzkio nuotr. / Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė
Pirmadienį Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji, drabužių kūrėja ir makiažo meistrė Rūta Lukštaitė. Aštuonerius draugystės metus skaičiuojanti pora santuokos įteisinimo vietą pasirinko neatsitiktinai – būtent čia augo visa didelė Rūtos šeima ir buvo pakrikštytas jųdviejų sūnus Nojus.

Prieš ištardamas lemtingąjį „taip“, Linas 15min pasakojo, kad jo ir Rūtos meilės istorija prasidėjo Plungės naktiniame klube. Būtent čia tarp daugybės besilinksminančių žmonių jis išvydo ją – Rūtą.

„Ji labai gražiai šoko. Todėl pašokdinau ir nuo to laiko išsivystė mūsų santykiai“, – prisiminė L.Vaitkevičius, Rūtai pasipiršęs 2018-aisiais, projekto „Lietuvos balsas“ scenoje.

Jau aštuonerius metus drauge esantys mylimieji neslepia, kad abu yra greitai užsidegantys, tad kartais ir pykčių nepavyksta išvengti. Tačiau iki rimtų barnių, po kurių svarstytų gal net apie skyrybas, per visą tą laiką niekada nepriėjo.

„Žinoma, kad buvome susipykę. Abu esame labai karšti. Ir taikėmės, ir skyrėmės. Tačiau viską išbandėme, perėjome ir dabar norime žengti brandos žingsnį“, – savo sprendimą paaiškino Linas.

Atlikėjas neslėpė – prieš vestuves jaudulio būta nemažo.

„Aišku, turbūt su dešimties metų dainavimo patirtimi jaudulį galima paslėpti, tačiau ne šįkart. Iš pradžių nesijaudinau, nes ganėtinai anksti pradėjome organizuoti, bet besikartodamas priesaiką pradėjau labai jaudintis. Kažkaip to streso yra. Dar šalia vaikutis, kuris nesupranta, tai visai nepadeda“, – juokėsi jis.

E.Zavadzkio nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė
E.Zavadzkio nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė

Pasiteiravus, kodėl santuokai buvo pasirinkta būtent Žlibinų bažnyčia, Linas atskleidė, kad šiame mieste augo visa Rūtos šeima. O taip pat čia praeitais metais buvo pakrikštytas ir jų sūnus Nojus.

„Galbūt šią vietą pasirinkome dėl sentimentų. Nesinorėjo pompastikos, o labiau romantikos savo artimai širdžiai“, – atskleidžia jis.

Scenoje besistengiantis išsiskirti Linas sako, kad nors jo ir žmonos įvaizdžiai atrodo klasiškai, tačiau į bažnyčią jie atvažiavo su 1986 m. „Mercedes“ automobiliu.

„Aš – su juodu kostiumu ir fraku, o Rūtelė irgi klasikinė lietuvaitė“, – įvaizdį apibūdino jis.

E.Zavadzkio nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė
E.Zavadzkio nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė

Liudininkais pora pasirinko sūnaus krikšto tėtį, geriausią Lino draugą su antrąja puse.

„Tai artimi žmonės. Bažnyčioje sakė, kad liudininkai ne šiaip dėl parašo, bet dėl to, į ką galėtume atsiremti“, – patikino L.Vaitkevičius.

O likusią šventės dalį dailiai apsirengusi pora taip pat praleis tik pačių artimiausių šeimos narių ir bičiulių draugijoje.

„Mano žmonos šeimoje yra 10 vaikų, tai vien jau iš jų pusės išeina apie 30 žmonių. Tada dar bus draugai, tai iš viso – apie 50 svečių. Realiai dalyvauja tik šeima, neišsiplečiant į platesnę giminę“, – apie vestuvių šventę kalbėjo Linas.

E.Zavadzkio nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė
E.Zavadzkio nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo mylimoji Rūta Lukštaitė

Nors savo vestuvių šventėje ant scenos užlipti neatsispirs ir pats Linas, tačiau vakaro muzikinė dalis patikėta grupei „Studija“.

„Nuo pirmų dienų sakiau, kad jie turi dainuoti mūsų šventėje. Niekada nepraleidžiame jų koncertų, tai ir jie pas mus koncertuos“, – nekantraudamas sakė L.Vaitkevičius.

Į povestuvinę kelionę šviežiai iškepti jaunavedžiai neskuba. Šeštadienį Linas turės net tris koncertus, tad artimiausiuose planuose kol kas yra tik Nida.

„Tai mums – širdžiai mielas miestas. Manau, kad ten apsistosime kelioms dienoms“, – 15min sakė jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką