Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 10d. 13:00

Žemyna Ašmontaitė: „Dėl meilės galėčiau padaryti beveik viską“

Žemyna Ašmontaitė
TV3 nuotr. / Žemyna Ašmontaitė

Kriminalinėje komedijoje „Nuovada“ aidi šūviai, lekia kulkos ir verda tikros aistros: meilė, pavydas ir itin atviras moteriškumas, kokio dar nebuvo nė viename lietuviškame televizijos seriale. Intriguojantį vaidmenį „Nuovadoje“ kurianti aktorė Žemyna Ašmontaitė sako, kad dėl meilės ji gali padaryti viską.

Seriale „Nuovada“ aktorės kuriama herojė Diana turi aistringą gerbėją, kurio meilė – liguistai pavydi. Jis nori kontroliuoti visą savo mylimosios gyvenimą, todėl ne tik klausosi jos telefono pokalbių, bet ir į batelių pakulnę įmontuoja slaptą mikrofoną! Pati aktorė sako, kad tokie santykiai jai nėra priimtini.

„Neturėjau tokio pavyduolio, kaip mano Benas (akt. Vidmantas Fijalkauskas) seriale, bet, manau, būtų labai sunku turėti pavydų draugą ar vyrą. Kiekvienai moteriai reikia vidinės laisvės. Toks poreikis natūraliai būtinas ir jei jis varžomas, žmogus jaučiasi negerai. Iš tokių santykių norėtųsi išsilaisvinti“, – atviravo aktorė.

TV3 nuotr./Žemyna Ašmontaitė
TV3 nuotr./Žemyna Ašmontaitė

Du kartus sužadėtuves nutraukusi Ž.Ašmontaitė neskuba prie altoriaus, nors jau daugiau nei metus puoselėja šiltus jausmus naujam mylimajam. Aktorė teigia, kad pati niekada nesugalvotų sekti savo antrosios pusės: „Man pačiai niekada nekiltų minčių sekti savo partnerio. Bet teko girdėti ne vieną tokią istoriją, kai mylimieji vienas kitą seka. Galbūt žmonės tai daro jausdami, kad jų antroji pusė kažką slepia. Man tai visiškai nepriimtina, toks elgesys mane tiesiog šokiruotų.“

Ž.Ašmontaitė prisipažįsta, kad dėl tikros meilės ji yra pasiryžusi viskam: „Dėl meilės galėčiau padaryti praktiškai viską. Dėl jos reikia kovoti ir daryti viską, kad ją išlaikytum. Meilėje, kaip ir kare – visos priemonės pateisinamos.“

Savo darbą ir ginklus mylinčios policininkės vaidmenį seriale kurianti Žemynos kolegė aktorė Karina Stungytė sako, kad tokių personažų, kokie yra „Nuovadoje“, nėra mačiusi nė viename lietuviškame seriale. Iš pirmo žvilgsnio silpnos moterys čia tampa tikromis kovotojomis.

„Moterys policininkės – įdomus reiškinys, ši specialybė laikoma vyriška. O serialo scenaristai sugebėjo taip įdomiai išrašyti moteriškus personažus, kad jos dirbdamos vyrišką darbą sugeba išlikti moteriškos ir mylinčios“, – pasakoja aktorė.

Paklausta, ar mylimas darbas gali atstoti mylimą žmogų, K.Stungytė kategoriška: „Yra toks tipas moterų, kurioms reikia tik karjeros ir nėra laiko galvoti apie meilę. Mano manymu, žmogus be meilės negali egzistuoti. Manau, kad meilė darbui ir vyrui – du skirtingi dalykai.“

Viena iš serialo „Nuovada“ scenaristų Daiva Vaitkevičiūtė tvirtino, kad norėjosi sukurti tokią kriminalinę komediją, kuri patiktų ir moterims. „Tokio moteriško atvirumo nebuvo net seriale „Moterys meluoja geriau“. Tai gali daug ką šokiruoti“, – intriguoja ji.

TV3 nuotr./Karina Stungytė
TV3 nuotr./Karina Stungytė
Temos: 1 Karina Stungytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką