Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 7d. 18:30

Žiemiškoje fotosesijoje Simona ir Viktorija iš „Pinup Girls“ tapo porcelianinėmis lėlėmis

Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė
Laimos Kavaliauskaitės nuotr. / Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė

Grupės „Pinup Girls“ merginos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė įsiamžino žiemiškoje fotosesijoje, kurioje įkūnijo porcelianines lėles.

 

Laimos Kavaliauskaitės nuotr./Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė
Laimos Kavaliauskaitės nuotr./Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė

Naujoje fotosesijoje Simona ir Viktorija pozavo gražiausių žiemos švenčių proga. 

„Neįdomu būtų fotografuotis su dovanomis, eglute ir sniegu. Kalėdas įsivaizdavome trapias, gražias, paprastas ir kiek savotiškas“, – Žmonės.lt sakė S.Nainė. 

Todėl ir pasirinko nuotraukose įkūnyti porcelianines lėles: grimas, puantai, suknelės... „Visada žinome, ko norime. Mokame tapti visokiomis – galime būti ir grubesnės, arogantiškesnės, kaip kad praėjusioje fotosesijoje, ir trapesnės, kaip porcelianinės lėlės. Čia kaip aktoriai įsikūnija į vieną, o po to į kitą vaidmenį“, – paaiškino Simona, prisimindama ankstesnę fotosesiją. Tada merginos tapo gundančiomis viliokėmis ir pozavo be liemenėlių.

„Viską, nesvarbu, kalba eina apie dainą, drabužius ar fotosesiją, galvojame kartu su Viktorija. Daug diskutuojame, turime idėjų, sudedame jas į vieną ir džiaugiamės rezultatais. Paskutiniai mūsų darbai remiasi vien mūsų idėjomis. Žinoma, kad klausiame ir fotografų, ir stilistų patarimų, tačiau sprendimą priimame bendrą“, – tikino ji.

Simonos teigimu, porcelianinės lėlės personažas, matyt, artimesnis Viktorijai: „Matau, kad šis įvaizdis labiau tinka Viktorijai nei man. Taip yra pagal charakterį... Aš esu griežtesnė, taigi man labiau tinka ankstesnės fotosesijos įvaizdis. Nesakau, kad esu griežta ar grubi gyvenime – tiesiog tokia rolė. O Vikutė yra miela, gera, nuoširdi... Porcelianinės lėlės įvaizdis jai labai tinka.“

Kviečiame komentaruose įvertinti naująją „Pinup Girls“ fotosesiją.

Laimos Kavaliauskaitės nuotr./Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė
Laimos Kavaliauskaitės nuotr./Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką