Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 3d. 11:55

Žilvinas Tratas – nebe vienišas: širdį bando užkariauti nelietuvė

Žilvinas Tratas
Ernest Šumel nuotr. / Žilvinas Tratas

Iš pirmo žvilgsnio atrodantis arogantiškas, pasipūtęs ir susireikšminęs, Žilvinas Tratas Lietuvoje nelaiko savęs žvaigžde. Nors nusistovėjusi žmonių nuomonė būtent tokia, aktorius ją paneigia: „Manau, yra vienas dalykas, ko daug kas nežino ir net sunkiai patikėtų – kad esu perdėtai drovus ir linkęs i melancholiją žmogus. Laikau tai yda ir esminiu trukdžiu sėkmei, todėl nuolat kovoju su tuo ir dažnai įvairiose situacijose tenka lipti per save.“ Tik peržengęs savo ribas aktorius sėkmės formulę atrado ne kur kitur, o užsienyje.

Nors Žilvinas, užsienyje žinomas kaip James Tratas, savęs žvaigžde Lietuvoje nelaiko, išsiduoda, kad Rusijoje jis būtent toks, ir svetimoje šalyje dėmesio susilaukia kur kas daugiau nei savo gimtinėje.

„Einu gatve su mama ar draugais, ir jie sako, oi, čia visi į tave žiūri, tačiau vos spėjus pakelti galvą, tų žvilgsnių nebelieka. Užsienyje viskas kitaip. Žmonės rodo dėmesį, prieina, pasako komplimentų, kviečia kažką nuveikti, o Lietuvoje net akių kontakto bijo“, – mintimis dalinasi Ž.Tratas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Žilvinas Tratas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Žilvinas Tratas

Po garsiai nuskambėjusių santykių su buvusia Rusijos oligarcho Nikolajaus Sarkisovo žmona aktorius neslepia, jog šiuo metu nėra vienišas ir jo širdį bando užkariauti vėl nelietuvė, tačiau po karčios patirties nedaugžodžiauja. „Ji nėra lietuvė, tai labai ankstyva santykių stadija, todėl sunku kažką pasakyti, pažiūrėsime, kas iš to išeis“, – sako aktorius Žilvinas.

Skandalinga praeitimi pagarsėjęs aktorius Ž.Tratas ryžosi dalyvauti lnk.lt projekte „Atsakyk“, kuriame atskleis daug dar niekam nežinomų atsakymų į seniai užduotus klausimus. Kokie jo santykiai su tėvais ir su dukra? Kodėl jam šeima nėra svarbiausias dalykas? Ir kas jo nauja išrinktoji? Pamatykite jau dabar.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:04
06:47
04:45

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką