Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 13d. 10:55

Žilvinas Žvagulis ir Mama Rock‘n‘Roll per LNK nori šventę švęst

Žilvinas Žvagulis
LNK nuotr. / Žilvinas Žvagulis

„Iš po vakar norim šventę švęst“, – taip pasivadino pirmoji LNK humoro šou Nr.1 komanda, kurią sudaro dainininkas Žilvinas Žvagulis, aktorius ir humoristas Dainius Martinaitis, visuomenės veikėjas patrulis Algis ir žinoma humoristė Laima Tamulytė-Mama Rock‘n‘Roll.

Šis ketvertukas su dar septyniomis humoristų svajonių komandomis nuo naujojo LNK sezono varžysis naujoje humoro laidoje „Nr.1“.

„Tik nemanykite, kad mūsų pavadinimas „Iš po vakar norim šventę švęst“ susijęs su „drinken šnapsen“. Mes norim švęsti, nes džiaugiamės, kad likome sveiki gyvi nuo vakar, dar turime darbą, gauname atlyginimą, išgyvename su padidėjusiu PVM“, – sako Mama Rock‘n‘Roll.

Komandos kapitonas Žilvinas Žvagulis neatsidžiaugia, kokia skirtinga yra jų komanda, atstovaujanti visiems Lietuvos socialiniams sluoksniams.

„Aš būsiu Žemaitijos inteligentas, kaimo elitas, rajoninis kultūrininkas, Mama Rock‘n‘Roll – paprasta daugiabučio gyventoja iš devinto aukšto, Dainius Martinaitis – žvejys ir medžiotojas, o Algis – policininkas, muitininkas“, – pasakojo Žilvinas.

„Mūsų ketvertukas fantastiškas, mes turime fantazijos be ribų, esame trys vyrai ąžuolai ir sesuo Eglė. O Eglė, žalčių karalienė, iš užančio tikrai gali paleisti kokią gyvatę konkurentams“, – savo komandos pergale neabejoja Mama Rock‘n‘Roll.

Pasak jos, kitos komandos laimėti beveik neturi šansų, nes visi „Iš po vakar norim šventę švęst“ komandos nariai yra patyrę visose srityse.

„Žilvinas žino visus pramogų verslo užkulisius, Algiukas yra policija, o nuo policijos nieko nepaslėpsit, Dainius yra aksominio balso savininkas, užburs visas moteris, o aš bandysiu imt visą vyrišką publiką“, – kvatojosi Mama Rock‘n‘Roll.

Komanda „Iš po vakar norim šventę švęst“ jau įrašė savo komandos dainą ir džiaugiasi privertę Dainių dainuoti iki devinto prakaito. Niekada nedainavęs D.Martinaitis sakė, kad kitąsyk vietoj dainavimo mielai vestų devynis nemokamus renginius.

Naująjį LNK sezoną naujaje muzikiniame humoro šou „Nr.1“ žiūrovams suteikiama unikali galimybė vienoje laidoje pamatyti geriausius Lietuvoje aktorius, humoristus, dainininkus, kurie atlikdami užduotis žiūrovams rodys savo profesionalumą, išmonę, gebėjimą improvizuoti ir originaliai prajuokinti. Komandas sudarys keturi nariai: profesionalus aktorius, profesionalus humoristas, dainininkas, įžymybė.

Kas savaitę humoro ringe susikaus dvi komandos. Kiekviena komanda TV studijoje atliks tris užduotis: namų darbą, improvizaciją, kurios temą užduos konkurentai, ir muzikinį numerį.

Užduotis vertins trijų profesionalų komisija bei studijoje susirinkusi publika, kuri balsuos elektroniniais balsavimo pulteliais.

Naująjį humoro šou ves Algis Ramanauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką