Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 1d. 08:41

Žinią apie žmonos nėštumą išgirdęs Juozas Butnorius: „Stipresnio džiaugsmo nebuvau išgyvenęs“

Juozas Butnorius su šeima
Astos Pažereckaitės nuotr. / Juozas Butnorius su šeima

Gražinos ir Juozo Butnorių šeimoje – šventė. Prieš daugiau nei metus savo likimus santuokos įžadais sujungusi pora laukiasi.

„Viskas lyg iš vadovėlio – pirma piršlybos, po to – vestuvės, o dabar ir kūdikėlio laukimas“, – neslėpė džiaugsmo būsimi tėveliai, svarbiąją gyvenimo akimirką įamžinę jaukioje šeimyninėje fotosesijoje, kurios metu besilaukiančios Gražinos grožį paryškino „Edita Makeup & Beauty lounge“. Tiek Juozas, tiek jo išrinktoji atviri – emocijų daugybė.

„Man tai – nauja, pirma tokia patirtis. Džiaugiuosi kiekviena akimirka. Pamenu, kai draugai sakydavo, kad vaikelio laukimas yra tikras stebuklas. Dabar tą tikrai žinau ir visiškai pritariu! Besilaukianti Gražina man tokia graži! Tokia magiška! Jos besikeičiančios kūno formos, mažylio spyriai, kuriuos gali pajusti... Galvoje tiek daug džiaugsmingų minčių ir emocijų, kad net sunku viską išsakyti žodžiais“, – sakinius berte bėrė laimingas pašnekovas.

Fotosesijos akimirkos – galerijoje:

Gražina ir Juozas šeimos pagausėjimą planavo kruopščiai. Tiesa, pora nesitikėjo, jog begalinis noras susilaukti mažylio realybe virs taip greitai.

„Pirmadieniais su draugais žaidžiu krepšinį. Ir vieną tokį vakarą grįžęs namo tarsi pajutau ypatingą mylimosios dėmesį – ji buvo tokia miela, šilta, ypatinga lyg pirmąją mūsų draugystės dieną. Tiesa, tuomet tik nusistebėjau, bet dar nieko neįtariau“, – pasakojo dainininkas.

Išvydusi teigiamą nėštumo testo rezultatą, Gražina džiuginti mylimojo neskubėjo – norėjo ryte, pakartojusi tyrimą, įsitikinti, kad šeimą tikrai netrukus papildys naujas narys. Nors antrasis baldymas buvo nebetikslus, Gražina nutarė nebelaukti ir pranešti gerąją naujieną.

„Dalyvavau, kai žmonai buvo atliekamas pirmasis echoskopo tyrimas. Tas mažas taškelis ekrane... Stipresnio emocinio džiaugsmo iki šiol nebuvau išgyvenęs“, – patikino J.Butnorius.

Astos Pažereckaitės nuotr./Fotosesijos akimirka
Astos Pažereckaitės nuotr./Fotosesijos akimirka

Vėliau dėl karantino jis negalėjo lydėti žmonos į konsultacijas, todėl žinią apie vaikelio lytį Gražina išgirdo būdama viena. „Šiokia tokia nuoskauda buvo“, – neslėpė J.Butnorius.

Pirmojo vaikelio atėjimo laukiantis dainininkas juokais sako dėl nėštumo labiau panikuojantis nei žmona. Jei tik Gražina užsimena apie kokį savijautos pokytį, vyras tuoj pat pareiškia vešiąs ją į ligoninę.

„Man tai ne pirmas nėštumas. Bet jis tiesiog tobulas. Jaučiuosi gerai, nepykina, jokių ypatingų norų neturiu. Bet taip pat buvo kai laukiausi dabar 7 metų Karolinos ir 5 metų Mato. Žinoma, diena nelygi dienai, bet iš esmės suprantu, kokį gyvenimo etapą išgyvenu, ką patiria organizmas ir kad kurį laiką teks susitaikyti su nejaukiais pojūčiais“, – sakė G.Butnorienė.

Astos Pažereckaitės nuotr./Fotosesijos akimirka
Astos Pažereckaitės nuotr./Fotosesijos akimirka

Butnorių gretos turėtų pagausėti vasaros pabaigoje. Kol kas neaišku, ar Juozas galės dalyvauti gimdyme, bet pora dėl to nepergyvena – Gražinai tą akimirką svarbesnė bus medikų pagalba.

„Vyras manim tikrai labai rūpinasi. Nėštumo pradžioje, galima sakyti, jį apvalgydavau, kai tuo metu Juozas svorio numetė. Dabar jau apsikeitėme vietomis! Esame laimingi, laukiame žmogučio ir esame pasiruošę iššūkiui“, – patikino G.Butnorienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką