Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomas Vilniaus reperis su gangsterišku visureigiu primiršo eismo taisykles, bet sutaupė 5 litus

Vairuotojas gangsterišką visureigį atbulomis pastatė šioje Lukiškių gatvės vietoje.
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Vairuotojas prašmatnų visureigį atbulomis pastatė šioje Lukiškių gatvės vietoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt užfiksavo DJ Sezzy, atbulomis riedantį per įvažiuoti draudžiantį ženklą ir už dyką pasistačiusį prabangų „Cadillac Escalade“ mokamoje vietoje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Turkų kilmės vilnietis 25 metų Sezeris Saylikas, jaunimui geriau pažįstamas kaip DJ Sezzy, tikina esąs geras vairuotojas ir džiaugiasi beveik neturėjęs reikalų su kelių policija.

Tačiau 7 metų stažą turinčio reperio kasdienis vairavimas, panašu, nėra nepriekaištingas.

„Scanpix“ nuotr./S.Saylikas yra dalyvavęs erotiškame realybės šou.
S.Saylikas yra dalyvavęs erotiškame realybės šou.

15min.lt žurnalistai pastebėjo S.Sayliką, atbulomis važiuojantį per „plytą“, o netrukus pasistačiusį prabangų visureigį „Cadillac Escalade“ mokamoje vietoje, bet nesusimokėjusį už stovėjimą.

Už ratus – 16 000, už stovėjimą – litą

Trečiadienį 14.47 val. populiarus diskžokėjas atvažiavo į sostinės Lukiškių gatvę prie Šv.Jokūbo ir Pilypo bažnyčios. S.Sayliko 2002-ųjų laidos visureigis atriedėjo nuo Šermukšnių gatvės pusės iki tos Lukiškių gatvės vietos, kur ji išsišakoja, ten yra autobusų žiedas ir stotelių.

Vairuotojas pamatė, kad laisvų vietų automobiliui yra tik vienpusio eismo Lukiškių gatvės ruože.

Todėl reperis apsisuko ties kelių susikirtimu, atbuline eiga kirto kelio ženklą „Įvažiuoti draudžiama“ ir priglaudė savąjį visureigį kairėje vienpusio eismo gatvės pusėje. Taip stovint Kelių eismo taisyklės (KET) nepažeidžiamos ir kitiems eismo dalyviams netrukdoma.

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Išskirtinis reperio visureigis.
Išskirtinis reperio visureigis

Už važiavimą per liaudyje vadinamą „plytą“ nepagautam vairuotojui liko sumokėti už stovėjimą ir eiti savo reikalais.

Mašinos, kainavusios apie 90 tūkst. litų, puošybai S.Saylikas yra išleidęs jau apie 50 tūkst. litų. Vien tam, kad pakeistų gamyklinius visureigio ratlankius ir padangas į dailesnius, S.Saylikas yra nepagailėjęs 16 tūkst. litų!

Tačiau šįkart į rinkliavos aparatą jis įmetė lituką. Už tiek šioje Vilniaus centro dalyje galima laikyti mašiną tik 20 minučių. Pats vairuotojas 15min.lt prisipažino, kad jo mašina už litą stovėjo apie dvi valandas, kas žvaigždei turėjo kainuoti 6 litus.

Beje, dalis lietuvių patys kasdien panašiai manevruoja ir ieško progų sutaupyti litą kitą, todėl reperio poelgių tikriausiai nesmerktų.

„Esu tikrai geras vairuotojas!“

– Jūsų išskirtinė mašina, kurios neįmanoma nepastebėti. Turite daug gerbėjų, esate pavyzdys jaunimui. Stengiatės vairuoti drausmingai ar paprastai nesureikšminate KET reikalavimų?15min.lt pasiteiravo S.Sayliko.

– Na, žinokite, per visą savo gyvenimą aš esu padaręs labai mažai pažeidimų, kad mane stabdytų policija. Tiksliau, stabdo daug kartų, bet ne dėl to, kad ką nors blogai darau.

– Gal galite prisiminti, kaip statėte automobilį prie Lukiškių aikštės?

– Taip, aš normaliai tenai stačiau. Ir sumokėjau!

– Toje vietoje yra ženklas „plyta“, pro ją važiavote atbulomis...

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Sumokėta už 20 minučių, o stovėta bent šešiskart ilgiau.
Sumokėta už 20 minučių, o stovėta bent šešiskart ilgiau.

(Kvatoja – aut. past.) O jūs gal už manęs buvote su tokia raudona maža mašinyte?! Manau, per dieną tūkstančiai žmonių tokius dalykus daro, bet niekas jų nemato. O mato mus, žinomus žmones, taip yra visame pasaulyje.

Šiaip aš tikrai nesu piktybiškas eismo taisyklių pažeidėjas. Niekada nesu stabdytas, kad žiauriai susipykčiau su policija, nesu jų juodajame sąraše! Aš esu tikrai geras vairuotojas!

– Kiek laiko pasistatęs automobilį šįkart užtrukote?

– Neatsimenu tiksliai. Į studiją buvau atvažiavęs. Gal apie pusantros, gal dvi valandas.

– O sumokėjote litą už dvidešimt minučių...

– Paprastai nestatau tokiose vietose, kur reikia mokėti, todėl nelabai žinau, kiek reikia mokėti.

– Stovėjimo laiką išmušė ant bilieto...

– Aš nežiūrėjau... Matot, kaip blogai čia padariau! (Juokiasi – aut. past.) Šiaip aš turėjau į studiją užeiti ir išeiti! Beje, jei kas nors mane norėtų bausti, galiu pasakyti, kad bilietų aparatas pastatytas už 150–200 metrų, toli! Daug kas gali net tingėti eiti ten. Turėtumėte pasakyti, kad aš geras vairuotojas, nes nuėjau ir kažkiek susimokėjau, policija neturėtų pykti ant manęs! (Juokiasi – aut. past.)Manau, per dieną tūkstančiai žmonių tokius dalykus daro, bet niekas jų nemato. O mato mus, žinomus žmones, taip yra visame pasaulyje.

– Beje, ar įmanoma užblokuoti jūsų automobilio ratą? Gal žinote, kad neįmanoma, ir tuo piktnaudžiaujate?

– To nežinau, iš tikrųjų. Nebandžiau! Bet vieną kartą, kai netinkamai pastačiau mašiną, privažiavo policininkai ir pasakė: mes užblokuosime, jeigu čia paliksi. Aš jiems sakiau: man atrodo, kad jūs tikrai neturite tokio dydžio. Bet jie lažinosi, kad turėtų. Siūliau jiems ištraukti, bet jie sakė, kad mašinoje neturi, tačiau gali atvežti. Taip ir baigėsi. Aš, aišku, mašiną patraukiau, nelaukiau, kol jie atveš.

– Ar jums yra tekę mokėti baudą?

– Taip, vieną kartą važiavau per raudoną šviesą. Bet čia buvo tokioje vietoje, kur aš visą laiką važiuoju, ten nieko baisaus nėra! Praleidi žmones, kurie eina, ir... Maniau, kad ten galima važiuoti! Bet pasirodė, kad tas raudonas šviesoforas ir man dega... Toks labai keistas.

– Didelė bauda buvo?

– Ne, tik šimtas litų. Aš labai gražiai ten šnekėjau, sakiau, kad nenoriu važiuoti į policiją, tai man iškart parašė, ir viskas. Aš šiaip labai draugiškai šneku visą laiką.

– Kiek degalų šimtui kilometrų naudoja jūsų galingoji mašina?

– 20 litrų mieste.

– Nesvarstote sunkmečiu persėsti prie ekonomiškio automobilio vairo?

– Negalvoju ką nors dar pirkti. Aš ir nelabai daug važinėju, studijoje daug dirbu. Išvažiuoju tik vakarais, į susitikimus. Apskritai tie 20 litrų – verta, galiu pasakyti!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką