Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 18d. 17:14

Žinomi kauniečiai neliko abejingi beglobiams gyvūnams: parodos metu rinko paramą

Renginio akimirka
Valdo Kairio nuotr. / Renginio akimirka

Kaunietė fotografė Agnė Krušinskienė pakvietė į savo personalinės parodos „Sielos dvyniai“ atidarymą. Renginyje buvo galima sutikti atlikėją Ingridą Kazlauskaitę, žinomą plaukų meistrą Karolį Murauską, šokių trenerių porą Gintarę ir Tomą Slausgalvius, išskirtinių medalių kūrėją Iriną My My, dueto „Duo Viola“ narius Gertrūdą Beinarytę Krunglevičienę ir Laimį Krunglevičių.

Agnė Krušinskienė – jaunosios kartos menininkė, pasižyminti išskirtiniais šeimų, vaikų ir besilaukiančių moterų albumais. „Sielos dvyniai“ – pirmoji Agnės asmeninė paroda, kurios pavadinimu siekiama atkreipti dėmesį į beglobių gyvūnų nuoskaudas. Tai – kadrai, įamžinę žmogaus ir gyvūno ryšį: saulėtą rytą ir tamsią naktį. „Juk mes visi esame gamtos vaikai“, – neabejoja parodos autorė.

Valdo Kairio nuotr./Gintarė ir Tomas Slausgalviai bei Agnė Krušinskienė
Valdo Kairio nuotr./Gintarė ir Tomas Slausgalviai bei Agnė Krušinskienė

Menininkė savo darbais siekia priminti, jog gyvūnų nedera atskirti. Jie jaučia, tiki ir laukia. Pasak autorės, taip, kaip žmogus myli ir nori būti mylimas, taip ir gyvūnai nori būti mylimi.

A.Krušinskienė prisiminė, kad surengti šią parodą ją paskatino vyresnis kolega ir mokytojas, žinomas fotografas Robertas Misiukonis. Prieš metus fotografas surengė savo parodą Kauno Parko bibliotekoje ir savo kalboje paminėjo, jog Agnė – jo mokinė – taip pat nori surengti savo parodą.

„Po tokių mokytojo žodžių likau be žado. Iš karto prie manęs priėjo bibliotekos direktorė ir lygiai po metų šioje vietoje jau ir aš pati surengiau parodą”, – savo mokytojo iniciatyvumu pasidžiaugė A.Krušinskienė.

Visi svečiai, dalyvavę parodos atidarymo renginyje, turėjo galimybę aukoti, mesdami monetas į labdaros skrynelę: aukos bus skirtos gyvūnų globos organizacijai „Lesė“.

Valdo Kairio nuotr./Renginio akimirka
Valdo Kairio nuotr./Renginio akimirka

„Visų pažįstamų prašiau, kad neneštų man gėlių, o geriau paaukotų. Juk gėlės po kelių dienų nuvysta, o gyvūnų prieglaudoms taip stinga lėšų“, – sakė A.Krušinskienė, neatmetanti galimybės ir pati priglausti beglobį šunelį, nors šiuo metu vieną keturkojį namuose jau auginanti, kuris, beje, taip pat buvo įamžintas fotografijų cikle „Sielos dvyniai”.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką