Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 12d. 21:52

Žinomi žmonės kūrybiškumo forume su jaunimu dalijosi savo sėkmės formule

Merūnas Vitulskis, Rolandas Mackevičius, Rosita Čivilytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Merūnas Vitulskis, Rolandas Mackevičius, Rosita Čivilytė

Kurti istoriją ateičiai, kurioje svarbiausias herojus yra šių dienų Lietuvos jaunuolis, šiandien „Siemens“ arenoje pakvietė žymiausi šalies visuomenės, verslo bei pramogų pasaulio veikėjai.

Tarp jų – dainininkas Merūnas Vitulskis, lektorius Ignas Bakėjus, atlikėja Simona Nainė, renginių vedėjas Saulius Bagdonas, verslo konsultantas Justas Pikelis, sveikuolis Mindaugas Vidugiris, lenktynininkas Benediktas Vanagas, žurnalistas ir rašytojas Andrius Tapinas, verslininkas Ilja Laursas, kunigas Algirdas Toliatas, aktorė Eglė Jackaitė ir kiti.

Renginį vedė ir nuotaiką užkūrė jaunimo numylėtiniai – radijo, televizijos laidų ir renginių vedėjai radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jonas Nainys, Gabija Skučaitė, Rolandas Mackevičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jonas Nainys, Gabija Skučaitė, Rolandas Mackevičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rosita Čivilytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rosita Čivilytė

Kūrybinio mąstymo lektorės, SMK direktorės Gabijos Skučaitės teigimu, ji savo asmeninę misiją suvokia kaip begalinį norą įkvėpti jaunus žmones kūrybiškumui ir platesniam, nesuvaržytam mąstymui, paskatinti juos mąstyti kitaip, matyti dalykus, kurie nematomi, kurti tai, kas dar nesukurta.

„Noriu tikėti, kad ateitis priklausys kūrėjams – drąsiems, laisviems, nesuvaržytiems žmonėms. Kad užaugs nauja kūrėjų karta – jie kurs pasaulį – kitokį – nuspalvintą ryškiausių vaizduotės potėpių, kupiną atradimų džiaugsmo ir trykštančio polėkio kurti,“ – renginį įkvepiančiais žodžiais pradėjo jo pagrindinė organizatorė ir viena iš vedėjų G.Skučaitė.

Dainininkas Merūnas Vitulskis susirinkusiems jaunuoliams nuoširdžiai linkėjo visada išlikti savimi, gyventi naujais tikslais ir, kaip sako skautai, budėti, nes nežinai nei dienos, nei valandos.

Renginio organizatorių nuotr./Merūnas Vitulskis
Renginio organizatorių nuotr./Merūnas Vitulskis

Mindaugas Vidugiris scenoje suorganizavo smagų žaidimą. Lektorius, TV laidų vedėjas Ignas Bakėjus patarė kaip įveikti scenos baimę ir drąsino visus tiesiog pradėti daryti tai, apie ką svajoja. Dainininkė Simona Nainė atvirai pasakojo apie savo, kaip drabužių kūrėjos, karjeros pradžią ir ragino visus daryti daugiau nei mano, kad gali.

Verslo konsultantas Justas Pikelis patarė, kaip uždirbti iš to, kas patinka. Ir ragino jaunimą ieškoti galimybių, naujų nišų, kovoti prieš status quo. Nes, pasak jo, su dabartinėmis technologijomis ir galimybėmis įmanoma uždirbti net ir iš mažiausio hobio. Verslininkas Ilja Laursas ragino išnaudoti visas galimybes.

Aktorė Eglė Jackaitė sakė, kad labai svarbu klausytis savo širdies. „Šiame bėgimo ir skubėjimo amžiuje itin svarbu sustoti, įkvėpti, išgirsti tylą, išgirsti save. Labai svarbu suvokti, kad kiekviena gyvenimo akimirka yra dovana“.

Be įkvepiančių istorijų ir motyvacinių pranešimų, suvažiavusio šalies jaunimo dar laukė pirmąkart Lietuvoje organizuojami jaunųjų kūrėjų apdovanojimai „Kūrėjų karta“. Net 10-yje kūrybos kategorijų bus išrinkti geriausi nominantai ir apdovanoti Jaunojo kūrėjo skulptūrėle ir 1000 eurų stipendija.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jurga Šeduikytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jurga Šeduikytė

Šių apdovanojimų ambasadoriais tapo ir renginio metu apdovanojimus konkurso nugalėtojams teikė žurnalistas A.Tapinas, verslininkas I.Laursas, menininkas Tadas Gutauskas, fotografas Tomas Kauneckas, socialinių projektų kūrėja Rima Olberkytė-Stankus, režisierius Donatas Ulvydas ir kiti.

Pirmąjį tokio masto jaunimo motyvacinį forumą „Tavo ateities vizija“ vainikuos muzikiniai pasirodymai tokių žvaigždžių, kaip „X faktoriaus“ dalyviai Monika Pundziūtė ir Petras Daunys, „Eurovizijoje“ Lietuvą atstovavęs dainininkas Sasha Song, projekto „Lietuvos balsas“ vokalo mokytoja, dainininkė Rosita Čivilytė, Lietuvos muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ laureatas, aktorius ir dainininkas Vidas Bareikis ir kiti.

Motyvacinį forumą jaunimui „Tavo ateities vizija“ inicijavo Socialinių mokslų kolegija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką