Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomi žmonės pristatė savo kalėdinius medelius: už juos gautos lėšos bus skirtos vaikams

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru vyru Deividu
Šaltinis: 15min
0
A A

Kokios Kalėdos be gerų darbų ir dalijimosi? Penktadienio popietę žinomi žmonės susirinko tam, kad savo darbais ir geromis emocijomis padėtų sergantiems vaikams ir nors truputį prisidėtų prie šviesesnio jų rytojaus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Penktadienio popietę „Domus galerijoje“ vykusiame renginyje žinomi žmonės pristatė savo kurtus kalėdinius medelius, kurie po kelių savaičių bus parduoti specialiame aukcione: gautos lėšos atiteks Vytauto Kernagio fondo vykdomui projektui „Gėrio menas“.

Šio projekto tikslas – organizuoti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų laisvalaikį: dažniausiai mažiesiems ligoniams organizuojamos meninės dirbtuvės, kurios ne tik užpildo jų laiką tarp alinančių gydymo procedūrų, bet ir primena gyvenimo grožį ir šilumą, palaiko svajones ir viltį išgyti.

Renginio metu savo eglutes pristatė Vytautas Juozapaitis su šeima, Vaidas Baumila ir Eglė Kernagytė-Dambrauskė, Gabija Ryškuvienė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, Viktorija Jakučinskaitė, Vytaras Radzevičius su sūnumi Vincentu ir kiti.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka

Bene daugiausiai dėmesio sulaukė keliautojo Vytaro Radzevičiaus su sūnumi Vincentu kurtas kelėdinis medelis – juodu jį sukūrė iš medinių lentelių.

V.Radzevičius pasakojo, kad kalėdinę eglutę pačiam gaminti teko pirmąkart, bet buvo smagu. „Ji labai praktiška, galima po to ja namus pasišildyti, sukūrenti“, – juokavo jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vytaras Radzevičius su sūnumi
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vytaras Radzevičius su sūnumi Vincentu

Tuo tarpu kartu su V.Baumila savo medelį pristačiusi E.Kernagytė-Dambrauskė teigė, kad jai nieko nėra gražiau kaip natūrali, gyva eglutė, todėl jų medelis buvo būtent toks – kvepiantis mišku ir žaliuojantis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Kernagytė ir Vaidas Baumila
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Kernagytė ir Vaidas Baumila
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką