Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 19d. 14:57

Garsios Lietuvos poros įrodė – didelis amžiaus skirtumas meilei netrukdo

Amžiaus skirtumas žinomoms Lietuvos poroms meilei netrukdo
„Žmonės.lt“ montažas / Amžiaus skirtumas žinomoms Lietuvos poroms kurti šeimos nesutrukdė

Žinia, kad 83-ejų Nepriklausomybės akto signataras Aloyzas Sakalas ruošiasi vestuvėms su 37-eriais metais jaunesne žurnaliste, nustebino ne vieną. Tačiau ši pora savo amžiaus skirtumu nėra unikali Lietuvoje.

Kai kurie psichologai tikina, kad santykiai sėkmingiausiai klostosi tuomet, kai partnerių amžiaus skirtumas poroje neviršija septynerių metų. Kitu atveju nesutampa kartų požiūriai, išsiskiria pokalbių temos.

Tačiau ar tikrai amžiaus skirtumas turi ribas idealiems santykiams? Kol vieni smerkiančiai stebisi, kiti tikina, kad tai – ne kliūtis. Tai įrodo ir žinomos Lietuvos poros.

Artūras Paulauskas ir Jolanta Paulauskienė

Žinomo politiko ir teisininko Artūro Paulausko (61) žmona lenkė Jolanta Stankevič (41) už savo vyrą jaunesnė dviem dešimtmečiais. Dar 1990-aisiais susipažinęs su tuomet 22-ejų Generalinės prokuratūros specialiųjų tyrimų skyriaus referente Jolanta jis neliko jai abejingas ir nusprendė – laikas vesti mylimąją. Dėl jos jis pasiryžo palikti ir buvusią žmoną Ireną, su kuria drauge nugyvena 18 metų.

Idealia pora laikyti Paulauskai krizę pasiekė 2008-aisiais.Tuomet viešai imta kalbėti apie galima skyrybas, kurių priežastis – naujas vyras Jolantos gyvenime. Tačiau tokias kalbas moteris griežtai neigė tikindama, kad iki šiol meilės ryšys tarp jos ir Artūro – stiprus ir patikimas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Artūras Paulauskas ir Jolanta Paulauskienė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Artūras Paulauskas ir Jolanta Paulauskienė
 

Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė

Praėjo jau pusantrų metų nuo buvusio Seimo nario Andriaus Šedžiaus (38) ir kone perpus už jį jaunesnės Monikos Kvietkutės (22). Laviną apkalbų ir skeptiškus žvilgsnius atlaikiusi pora nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius. Jų vestuvės tapo švente kone visam Saulės miestui – oficiali ceremonija vyko Šiaulių arenos VIP salėje, o puota surengta Šeduvos malūne.

Kai politikas oficialiai prabilo apie jausmus žaviai šviesiaplaukei Monikai – jai tuomet buvo vos 19-ka. Tačiau meilei nesutrukdė nei amžiaus skirtumas, nei iširusi Andriaus šeima. Nauja trijų vaikų tėvo santuoka nenudžiugino dviejų dukterų iš pirmosios santuokos, telefonu su vestuvėmis pasveikino tik nesantuokinis sūnus.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Andrius ir Monika Šedžiai
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Andrius ir Monika Šedžiai

Gintaras Steponavičius ir Vaidė Žygutytė

Politikas Gintaras Steponavičius (47) asmeniniame gyvenime anaiptol nenuobodžiauja ir po dviejų iširusių santuokų tarp keturių sienų užsidaręs nesėdi. Skandalas su sekso eksperte Milda Bartašiūnaite liberalui kainavo daug nervų – moteris paviešino jai siųstas dviprasmiškas, intymaus turinio žinutes.

Tačiau apkalbų nepabijojęs G.Steponavičius praėjusių metų rudenį į bičiulio Jogailos Morkūno 40-ąjį gimtadienį atvyko ne vienas – jam į parankę įsikibo gerokai jaunesnė Vaidė Žygutytė (31). Savo gyvenimą po devyniais užraktais slepianti moteris – žiniasklaidai mažai žinoma, tačiau portalo Žmonės.lt duomenimis, ji dirba vienoje konsultacinėje įmonėje, daug keliauja.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gintaras Steponavičius ir Vaidė Žygutytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Gintaras Steponavičius ir Vaidė Žygutytė

Antanas Bosas ir Daina Bosas

Viešumoje Daina (43) ir Antanas (59) Bosai visad atrodo švytintys, laimingi, įsimylėję: koks jų šeimos laimės receptas? „Labai svarbu, kad vienas kitą surastų tinkami žmonės. Manau, mes su Antanu vienas kitam tinkame – ir iš šono daug kas taip sako“, – šiemet vasarą minėjusi šeštąsias vestuvių su Antanu metines sakė Daina.

Vestuves švęsti pora pasirinko netradiciškai – po trejų metų draugystės 2008 metų vasarą jie išvyko į Bahamus, ten sumainė aukso žiedus ir į Lietuvą jau grįžo kaip vyras ir žmona. Daina savo buvusią Randers pavardę pasikeitė į Bosas. Abiem sutuoktiniams tai jau nebe pirma santuoka. Iš pirmosios santuokos Daina turi dukrą Mariją ir sūnų Luką, Antano ir jo buvusios žmonos Loretos vaikai jau suaugę. Pora drauge augina ir ketverių Urtę Magdeleną.

Tomo Pikturnos nuotr./Daina ir  Antanas Bosas
Tomo Pikturnos nuotr./Daina ir Antanas Bosas

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė

Seimo narys Arvydas Anušauskas (50) viešumoje vis dažniau pasirodo su savo mylimąja Lina Bulanovaite (23). Politikas neslepia: juodu – pora ir jau spėjo susižadėti.
Seimo nario, istoriko A.Anušausko ir studentės L.Bulanovaitės romantiški santykiai užsimezgė šiemet. „Žinokite, neskaičiavau... Tai prasidėjo šįmet“, – sakė jis. Laiminga pora susituokti planuoja jau kitąmet.

Nors už mylimąją A.Anušauskas vyresnis 27-eriais metais, sako, amžiaus skirtumas porai – ne problema: „Manau, kad tai – dviejų žmonių reikalas, o visuomenė nėra pagrindinis patarėjas.“

Asmeninio albumo nuotr./Lina Bulanovaitė ir Arvydas Anušauskas
Asmeninio albumo nuotr./Lina Bulanovaitė ir Arvydas Anušauskas

Oskaras Koršunovas ir Monika Dirsytė

Režisieriaus Oskaro Koršunovo (45) gyvenime moterų buvo daug. Aistė Mažutytė, Agnė Kuzmickaitė, Eglė Jackaitė, Agnė Jagelavičiūtė. Visos jos – ryškios, žavios, savimi pasitikinčios meniškos asmenybės. Ir dauguma jų – gerokai jaunesnės. Po išsiskyrimo su šiandien jau šeimą spėjusia sukurti A.Jagelavičiūte režisierius ilgai neliūdėjo – vakarėliuose vis dažniau šalia jo ėmė sukiotis tuomet dar Vilniaus dailės akademijos studentė Monika Dirsytė (25).

Kaip sako Monika, ji niekada nekūrė trokštamo vyro idealo. Užmegzti romaną su garsenybe taip pat nebuvo jos svajonė. Tačiau išvydusi teatro korifėjaus draugišką žvilgsnį ji akimirksniu susigundė užkariauti jo simpatijas.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Oskaras Koršunovas ir Monika Dirsytė
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Oskaras Koršunovas ir Monika Dirsytė
 

Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Vincentas Petrauskas

Praėjo metai, kaip amžiną meilę prieš Dievą prisiekė modelių studijos „Mažoji Mis“ vadovė Danutė Elzbergienė-Petrauskas (52) ir Šešuolėlių dvaro savininkas, Amerikos lietuvis Raimundas Vincentas Petrauskas (70).

Pora susipažino mažiau nei prieš metus – Danutė norėjo surengti modelių konkursą neįprastoje vietoje, o Šešuolėlių dvaras tam puikiausiai tiko. Po poros oficialių susitikimų ir įsižiebė meilė.

Pora susižadėjo 2013-ųjų metų gegužę, nepraėjus nė pusei metų ėmė ir susituokė. Iš pirmosios santuokos Danutė užaugino sūnų Edviną bei dukrą Ernestą, o Raimundas – dukterį Laurą.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir  Raimundas Vincentas Petrauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Danutė Elzbergienė-Petrauskas ir Raimundas Vincentas Petrauskas

Ligitas Kernagis ir Neringa Seniūtė

Buvęs Seimo narys, dainininkas Ligitas Kernagis (50) be didelio viešumo 2013 metų rudenį vedė savo išrinktąją Neringą Seniūnaitę (31). Molėtų rajone prie Gilužio ežero vykusioje vestuvių šventėje dalyvavo apie 60 žmonių.

Ligitas net du kartus prašė Neringos rankos. Vienos piršlybos, į kurias Neringa rimtai nepažiūrėjo, įvyko telefonu.  Kitos – per Valentino dieną vyko viešai, televizijos studijoje.
„Aš tai dariau dėl vyrų giminės, žinau, kaip sunku vyrams prašyti mylimos moters rankos. Jausmas toks, lyg skęstum. Tikiu, viengungiai mano poelgį įvertins. Beje, televizijos studijoje tai padaryti man buvo kur kas lengviau nei namuose, prie keturių akių“, – apie piršlybas kalbėjo L.Kernagis.

TV3 nuotr./Ligitas Kernagis su žmona Neringa
TV3 nuotr./Ligitas Kernagis su žmona Neringa

Justinas Sartauskas ir Jurga Dzidolikienė

Šiaulių miesto merui Justinui Sartauskui netrukus sueis 59-eri, jis turi penkis vaikus iš pirmos santuokos. Nepaisant to, jis nusprendė, kad laikas imti gyventi iš naujo – vedė dviem dešimtmečiais jaunesnę Civilinės metrikacijos skyriaus vedėją Jurgą Dzidolikienę. 2014 metų kovą jiedu susituokė, jaunoji pasirinko mero pavardę.

Mero žmona savivaldybėje pradėjo dirbti prieš 14 metų J.Sartausko, tuomet administracijos direktoriaus, sekretore. Vėliau perėjo į Kultūros skyrių, o praėjusių metų vasarą tapo Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos pavaduotoja.

Rolando Parafinavičiaus nuotr./Justinas Sartauskas ir Jurga Sartauskienė
Rolando Parafinavičiaus nuotr./Justinas Sartauskas ir Jurga Sartauskienė

Antanas Matulas ir Sandra Rumševičiūtė

Seimo nario, konservatoriaus Antano Matulo (58) antrąja žmona tapo buvusi jo padėjėja-sekretorė parlamente Sandra Rumševičiūtė (44). Su A.Matulu 2013 metų vasarą savaites žiedus sumainiusi moteris paliko kuklias padėjėjos-sekretorės pareigas ir išvyko dirbti į Briuselį.

S.Rumševičiūtė darbą Seime pradėjo kaip praėjusios kadencijos Seimo nario, su Arūno Valinsko „Tautos prisikėlimo“ partija į parlamentą patekusio Aleksandro Sacharuko padėjėja-sekretorė. Tačiau 2010 metų pabaigoje Seimo pranešimuose spaudai ji jau nurodoma kaip A.Matulo padėjėja-sekretorė.

Dar likus metams iki vestuvių A.Matulo buvusi žmona Nijolė viešai prabilo apie byrančius jų tarpusavio santykius. N.Matulienė prieš praėjusius rinkimus į Seimą viešai paskelbė laišką, kuriame kaltino A.Matulą neištikimybe.

Su žmona Nijole A.Matulas santuokoje išgyveno 30 metų, sugyveno tris sūnus.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Antanas Matulas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Antanas Matulas

Romas Adomavičius ir Laura Čyžiūtė

Politikas Romas Adomavičius (61) užuovėją taip rado jaunesnės mylimosios glėbyje. Ypatingo žiniasklaidos dėmesio jis sulaukė tuomet, kai prieš kelerius metus ėmė sklisti kalbos apie jo ir trisdešimčia metų jaunesnės žurnalistės Lauros Čyžiūtės (31) santykius.

Romantiškus jausmus vienas kitam puoselėjantys mylimieji susipažino darbo aplinkoje. Jauna žurnalistė tuomet stebėjo Vilniuje vykusius miesto mero rinkimus. Laura yra sakiusi, kad Romu susižavėjo iš pirmo žvilgsnio, esą jis buvo „kitoks“.

Ėmusi draugauti pora netrukus susilaukė dukters Reginos, kuriai šiandien jau ketveri.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Romas Adomavičius
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Romas Adomavičius
Asmeninio albumo nuotr./Laura Čyžiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Laura Čyžiūtė

Vytautas Grubliauskas ir Inga Grubliauskienė

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas (57) su žmona Inga (37) juokauja, kad džiazas – jų penktasis vaikas, visuomet esantis šalia. Taip jie sako ne veltui – būtent džiazo muzika suvedė juos draugėn. Pora susipažino džiazo klube, o lemtingu santykių lūžiu tapo kartu atlikta Louiso Armstrongo lopšinė.

Pasak Vytauto, dar prieš pasiryždamas vesti gerokai jaunesnę žmoną jis jau buvo nusiteikęs apkalboms, tačiau į aštrų aplinkinių liežuvių plakimą jis stengiasi nereaguoti – kiekvienam savo. Su žmona Inga jiedu vedę jau daugiau nei dešimt metų, draugauja dar seniau. Amžiaus skirtumas – tik įsitikinimas, kad kažkas „ne taip“. Bent jau taip mano gausi Grubliauskų šeima.

Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr./Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas su žmona Inga į pokylį atsivedė ir dukras
Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr./Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas su žmona Inga į pokylį atsivedė ir dukras

Aloyzas Sakalas ir Daiva Norkienė

Nepriklausomybės akto signataras (83) ruošiasi vestuvėms: netrukus susituoks su 37-eriais metais jaunesne laisvai samdoma žurnaliste Daiva Norkiene (46). Su mylimąja susituokti jis ketina netrukus, tik datos kol kas dar viešai neskelbia.

Būsima A.Sakalo nuotaka – laisvai samdoma žurnalistė D.Norkienė, ilgus metus dirbusi Lietuvos socialdemokratų partijos informacijos centre, tačiau darbovietę palikusi dėl nesutapusių interesų.

A.Sakalo teigimu, su D.Norkiene jis susituoks kukliai, didelės šventės nekels. „Nebus jokių puotų. Vilniuje bus paprasčiausia civilinė ceremonija be jokių „perteklinių“ išmonių“, – sakė LSDP garbės pirmininkas. Ši santuoka buvusiam politikui bus jau trečioji – antroji jo žmona Rita anapilin iškeliavo vasaros pradžioje.

KTU nuotr./Aloyzas Sakalas su žmona Daiva Sakale
KTU nuotr./Aloyzas Sakalas su žmona Daiva Sakale
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Kovą dėl rusiškų trąšų apmokestinimo lydi keisti sutapimai

Aktualu

„Naisių vasaros“ išteisinimas VRK žlunga: komisija nepritarė, kad politinė reklama – ne visas serialas

Aktualu

15min studijoje – pokalbis apie D.Trumpo ir V.Putino susitikimą: jokių didesnių pasekmių tarptautinei politikai

Laisvalaikis

Benamiui teks išsikraustyti iš savadarbio būsto po balkonu Vilniuje

Aktualu

Estija Rusijos ambasadoriui įteikė notą dėl oro erdvės pažeidimo – viename lėktuvų galėjo būti V.Putinas

24sek

Krepšinio „neymarams“ lyga ruošia didesnes baudas

Sportas

Egzotiškas „Sūduvos“ didvyris – šanso sulaukęs naujasis gelbėtojas ar laimės kūdikis?

Aktualu

Paulius Gritėnas: Paskutinis įspėjimas dėl Trumpo, Arba Tolstojaus bliuzas

24sek

Renaldas Seibutis grįžta į Ispaniją

Vardai

Vashos ir krepšininko R.Rutkausko medaus mėnuo Tailande: džiunglių egzotika ir nustebinę „lady boys“

Aktualu

Savivaldybė Nidoje ant J.P.Sartre'o skulptūros užsiropštusiems jaunuoliams: „Kokia gėda!“

Gazas

Palangoje drifto meistrų laukia sudėtinga trasa

Aktualu

Po avarijos Kaune smarkiai sužalotą dukrą slaugančiai motinai – valdininkų akibrokštas

„Debiuto“ II vietos laimėtojos darbuose – nuolat redaguojamas moters kūnas

Vardai

Beata Nicholson laukiasi ketvirto vaiko: „Mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai!“

Gyvenimas

Makiažas vasarą: kas turėtų būti kosmetinėje, o ko verčiau atsisakyti?

Vardai

Greta Lebedeva pagimdė berniuką: su Aleksandru Kazakevičiumi sūnui davė retą vardą

Vardai

Hercogienė Meghan karališkam vizitui pritaikė suknelę, pirktą dar prieš sužadėtuves su princu

Vardai

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan aplankė Nelsonui Mandelai skirtą parodą

Mokslas.IT

D.Trumpas Helsinkyje įrodė, kad nieko nenutuokia apie technologijas

Naujienos

Verslas

Naujovė apkarto: Nidos gyventojai nebeapsikenčia „tuktukų“ skleidžiamo triukšmo

Verslas

Kovą dėl rusiškų trąšų apmokestinimo lydi keisti sutapimai

Aktualu

„Naisių vasaros“ išteisinimas VRK žlunga: komisija nepritarė, kad politinė reklama – ne visas serialas

Aktualu

15min studijoje – pokalbis apie D.Trumpo ir V.Putino susitikimą: jokių didesnių pasekmių tarptautinei politikai

Laisvalaikis

Benamiui teks išsikraustyti iš savadarbio būsto po balkonu Vilniuje

Aktualu

Estija Rusijos ambasadoriui įteikė notą dėl oro erdvės pažeidimo – viename lėktuvų galėjo būti V.Putinas

24sek

Krepšinio „neymarams“ lyga ruošia didesnes baudas

Sportas

Egzotiškas „Sūduvos“ didvyris – šanso sulaukęs naujasis gelbėtojas ar laimės kūdikis?

Aktualu

Paulius Gritėnas: Paskutinis įspėjimas dėl Trumpo, Arba Tolstojaus bliuzas

24sek

Renaldas Seibutis grįžta į Ispaniją

Vardai

Vashos ir krepšininko R.Rutkausko medaus mėnuo Tailande: džiunglių egzotika ir nustebinę „lady boys“

Aktualu

Savivaldybė Nidoje ant J.P.Sartre'o skulptūros užsiropštusiems jaunuoliams: „Kokia gėda!“

Gazas

Palangoje drifto meistrų laukia sudėtinga trasa

„Debiuto“ II vietos laimėtojos darbuose – nuolat redaguojamas moters kūnas

Vardai

Beata Nicholson laukiasi ketvirto vaiko: „Mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai!“

Gyvenimas

Makiažas vasarą: kas turėtų būti kosmetinėje, o ko verčiau atsisakyti?

Vardai

Greta Lebedeva pagimdė berniuką: su Aleksandru Kazakevičiumi sūnui davė retą vardą

Aktualu

Po avarijos Kaune smarkiai sužalotą dukrą slaugančiai motinai – valdininkų akibrokštas

Vardai

Hercogienė Meghan karališkam vizitui pritaikė suknelę, pirktą dar prieš sužadėtuves su princu

Vardai

Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan aplankė Nelsonui Mandelai skirtą parodą

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Svajonių virtuvė

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką