Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 13:46

Žinomų moterų receptai: kaip įžiebti meilę sau ir pakeisti gyvenimą

Gabija Jaraminaitė, Ineta Stasiulytė, Gerda Žemaitė
Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr. / Gabija Jaraminaitė, Ineta Stasiulytė, Gerda Žemaitė

Anot aktorės Inetos Stasiulytės, būtina nepamiršti, kad nuo gimimo visi esame tobuli, o išlaikyti gerą savijautą, pasitenkinimą ir džiaugsmą pirmiausia gali padėti teigiamos mintys bei kuo natūralesnės šiuolaikinės priemonės.

„Kartais mes nuvertiname tai, ką turime itin brangaus. Gauname tobulą kūną ir... neretai pradedame jį niekinti, žeminti, užgauti. Jei nemylėsime savęs, vaizdas veidrodyje niekada netaps mielu“, – įsitikinusi aktorė I.Stasiulytė.

Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Ineta Stasiulytė
Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Ineta Stasiulytė

Ji, kaip ir televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė bei dar kelios žinomos moterys, prisijungė prie meilę bei pagarbą sau įkvepiančios medikų iš „Sokrato“ klinikos inicijuotos socialinės iniciatyvos, rašoma pranešime spaudai.

„Svarbiausia mylėti save, nes tik tuomet tave gali mylėti kiti! O tam, kad save mylėtum, kartais reikia labai nedaug! Vienai tai – šviežiai pamerktų narcizų puokštė, kitai – išnykusi erzinanti raukšlė kaktoje! Aš už tai, kad visos moterys būtų laimingos ir pasitikinčios savimi!“, – sakė G.Žemaitė.

Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Gerda Žemaitė ir Indrė Burlinskaitė
Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Gerda Žemaitė ir Indrė Burlinskaitė

Mylėti save žinomą sporto trenerę Indrę Burlinskaitę įkvėpė mama.

„Ji savo dėmesiu bei rūpesčiu, kad nuo mažens būčiau pasitempusi, padėjo man perprasti tai, kas sukuria vidinio pasitikėjimo bei savivertės jausmą, – sakė pašnekovė, – Juk kūnas yra vieninteliai mūsų tikrieji namai. Reikia juos mylėti, gerbti ir pasirūpinti.“

Kad moterims dažnai sunku džiaugtis savimi, įsitikinusi šokėja Eglė Straleckaitė.

„Todėl dažna persistengia su nuolatiniu savęs tobulinimu drastiškomis priemonėmis. O juk pakaktų tiesiog pasirūpinti savimi ir pasirinkti tokias procedūras, kurios padeda kuo ilgiau išlaikyti natūralias mūsų duotybes“, – įsitikinusi žinoma sportininkė ir trenerė.

Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Eglė Straleckaitė
Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Eglė Straleckaitė

Nuo mažens beveik kiekvieną savaitgalį varžybose dalyvavusi E.Straleckaitė sakė, jog turbūt todėl jai kasdien norėdavosi pailsėti nuo pudrų, skaistalų ir šešėlių.

„Jaunystė – kiekvienos merginos vizitinė kortelė“, – su šypsena neabejojo šokėja, pridurdama, jog būtent todėl kiekvienam gyvenimo etapui yra skirtos tam tikros priemonės ir patartina jomis naudotis tik tuomet, kai to tikrai reikia.

Ypatinga grožio paslaptimi aktorė Gabija Jaraminaitė vadina miegą. 8-9 valandos yra tas laikas, kai ji tikrai pailsi ir atgauna jėgas. Geras valiklis, prausiklis, drėkinantis veido ir paakių kremai – taip pat jos artimi draugai. Jau kurį laiką G.Jaraminaitė atlieka ir veido jogos pratimus, užsuka ir į grožio salonus pasilepinti kaukėmis ar masažu.

„Labai tikiu pozityviomis mintimis, – sakė aktorė, – Valgyti tai, ką priima ir toleruoja organizmas, įsiklausyti į jį. Man tinka daug daržovių ir vaisių. Grynas oras kasdien. Savęs priėmimas. Svajonių, tikslų siekimas.

Harmoningi santykiai su artimaisiais. Čia – mano rekomenduojamas grožio receptas“.

Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Gabija Jaraminaitė
Rūtos Živelienės ir Linos Petronienės nuotr./Gabija Jaraminaitė

G.Jaraminaitei antrina ir G.Žemaitė, patikindama, kad jai svarbiausia yra vidinė savijauta.

„Mankšta namuose tris kartus per savaitę, kokybiška, subalansuota mityba ir poilsis! Man labai svarbu režimas! Tai suteikia daug energijos ir savijauta būna puiki! Svarbiausia harmonija tarp vidaus ir išorės“, – sakė pašnekovė.

Priimti save, nebarti už trūkumus ir palaikyti pataria ir I.Stasiulytė. Apie tai, anot jos, ir kalba sokratiškoji filosofija.

„Grožis – karalius, valdantis labai trumpai“, – yra pasakęs estetinės filosofijos pradininkas ir vienas įtakingiausių visų laikų mąstytojų Sokratas.

Jis – pirmasis vakarų atstovas, kuris filosofiją nuo gamtos nukreipė į žmogų ir mokė gyvenimo meno, gėrio, tiesos, teisingumo.

„Dėl grožio laikinumo... Yra moterų, kurios norėdamos kuo ilgiau jį išlaikyti, dažnai persistengia bandydamos įvairias procedūras, rizikuoja kreipdamosis pas nekvalifikuotus specialistus. Neretai akivaizdžiai matome viso to rezultatus – neatstatomai sužalotus veidus, nebeestetišką kūną... Baimė pasenti kartais skatina imtis neracionalių, nepatikimų grožio receptų“, – sakė klinikos vadovė Eglė Šimelytė.

Būtent todėl, kad žinomos moterys įkvėptų mažiau savimi pasitikinčias, anot jos, ir gimė sokratiškąja filosofija pagrįsta socialinė iniciatyva.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

08:53
19:00
00:45

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką