Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garsenybes Palangoje suvienijo meilė menui ir gyvenimui

Aurelija Tamulytė, Eva Saikovska
Manto Lideikos nuotr. / Aurelija Tamulytė, Eva Saikovska
Šaltinis: 15min
2
A A

Palangoje penktadienio vakarą vykęs labdaringas aukcionas suvienijo menininkus, verslininkus ir žinomus žmones.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Į prasmingą renginį viešbutyje „Prie Parko“ atvyko verslininkė Loreta Bosienė, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė , aktorė Aurelija Tamulytė, modelis Eva Saikovska, viešųjų ryšių specialistas Artūras Baublys su žmona, televizijos laidų vedėja Violeta Baubliene, renginių vedėjas Giedrius Gustas, verslininkas Vaclovas Daukintis ir kt.

Prieš prasidedant aukcionui buvo galima pasigrožėti tądien pasibaigusio dailininkų plenero „Gyvenimas yra gražus“ tapybos darbais.

Ingrida Kazlauskaitė
Ingrida Kazlauskaitė
Violeta ir Artūras Baubliai
Violeta ir Artūras Baubliai

Palangoje vykusiame menininkų plenere dalyvavo vieni žinomiausių šiandienos Lietuvos dailininkų: Audrius Gražys, Sigitas Staniūnas, Vladas Mackevičius, Miglė Kosinskaitė, Aušra Kleizaitė, Antanas Obcarskas, Vitalija Petraitytė, Virginijus Viningas, Juozas Vosylius. Šių menininkų darbų ir buvo galima įsigyti aukciono metu.

Visos lėšos, surinktos pardavus tapybos darbus, bus skirtos Lietuvos „Rotary“ klubo savižudybių prevencijos programai. Daugiausiai dėmesio ir aistrų aukciono metu sulaukė dailininko V.Viningo darbai dėl spalvų, potėpių masyvo bei tiksliai perteiktos plenero temos.

Loreta Bosienė
Loreta Bosienė

Daugiau nei penkerius metus menininkų plenerus organizuojantis žinomas pajūrio verslininkas Juozas Tubinas sakė, kad šįmet drauge su Lietuvos klubu buvo pakviestas inicijuoti ir kartu paremti plenerą su itin prasminga intencija. „Mane įkvėpė labdaringo aukciono tikslas, taip pat pačių dailininkų parodyta iniciatyva dalyvauti bei jų dosnumas, aukojant savo darbus vardan kilnios misijos. Tai labai gražus, prasmingas verslą ir meną vienijantis projektas", – pasibaigus aukcionui sakė J.Tubinas.

Šiame plenere dalyvavęs, pastaruoju metu Rusijoje gyvenantis žinomas dailininkas Vladas Mackevičius teigė, jog pasitaikius palankiai progai su džiaugsmu grįžta į gimtinę pasidalinti savo kūrybos atradimais. Pasak populiaraus menininko jam dalyvauti labdaros aukcionuose keletą kartų per metus jau tapo ne tik pareiga, bet ir tradicija. Savižudybių prevencijai skirtam aukcionui V.Mackevičius skyrė du savo darbus: „7 Laivai“ ir „Mįslė“.

„Mirties ir netekties temos visada bus skaudžios kiekvienam iš mūsų, nepaisant statistikos duomenų. Tai drąsus ir be galo nemalonus žmogaus sprendimas, vedantis i aklavietę, atnešantis daugybė klaustukų ir begalinio skausmo", – atvirai kalbėjo V.Mackevičius, pasidžiaugęs, jog Palangoje susirinkę dailininkai meno dėka gali atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą. „Tai dar viena galimybė susimąstyti, pamatyti teigiamas puses bei pasakyti gyvenimui didžiulį TAIP!“ – entuziastingai kalbėjo V.Mackevičius.

Vladas Mackevičius
Vladas Mackevičius

Labdaringo aukciono vakaro svečiams koncertavo Klaipėdos muzikinio teatro solistai Loreta Ramelienė ir Rokas Spalinskas, kurie atliko gražiausias visų laikų arijas. Vakaro staigmena tapo dainininkės I.Kazlauskaitės parengta prancūziškos muzikos programa.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką