Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 23d. 18:31

ZIP FM vedėjai pristatė velykinį projektą: studijoje peri kiaušinius, viščiukams žada VIP gyvenimą

ZIP FM laidų vedėjai
ZIP FM nuotr. / ZIP FM laidų vedėjai

Šiais metais Velykos ZIP FM – kitokios. Laidų vedėjai atsisakė valgyti kiaušinius, juos dažyti ir virti. „Darysime tai, ko dar niekad nedarėme: perinsime paprastų vištų kiaušinius, o išsiritusiems viščiukams dovanosime VIP gyvenimą“, – projektą pristato ryto laidos vedėjas Timūras Augucevičius.

Antradienį šios radijo stoties laidų vedėjai suteikė kiaušiniams vardus ir sudėjo į inkubatorių. 37,8 laipsnių temperatūroje ir santykinėje 57 procentų drėgmėje jau auga Bambyzas, Fredis-Kulka, Loreta, Perspektyvas, Kanelė, Gulbė, Brolis, Jurgis, Špricas, Kiaušis, Belzebubas ir Pukelis.

„Misija: Velykos“ intro:

VIDEO: Misija: Velykos. Su ZIP FM

„Į 56 vietų inkubatorių sudėjome 12 kiaušinių. O ko ne Amerika? Prie prabangaus gyvenimo pratiname jau dabar. Projekto „Misija: Velykos“ tikslas – ne tik išperinti viščiukus, bet ir padovanoti jiems VIP gyvenimą. Tai bus prabangiausias visų laikų Lietuvos vištų projektas“, – sako kiaušinius iš paukštyno į studiją parvežęs Timūro kolega Gedas Saročka.

Pasak perėjimo specialistų, viščiukai išsiris dar iki Velykų. Šventinį savaitgalį viščiukais rūpinsis vienas iš laidų vedėjų.

ZIP FM nuotr./Egle Kernagyte
ZIP FM nuotr./Egle Kernagyte

Po ilgojo Velykų savaitgalio didžiausios ZIP FM žvaigždės, VIP viščiukai, bus padovanoti ūkininkui, ekologinio ūkio savininkui. Bet tik su pažadu „rūpintis būsimomis perekšlėmis kaip savo vaikais, lesinti ekologiškais grūdais, leisti ganytis nenupurkštoje žolėje, o savaitgaliais – maudyti natūralaus vandens balose“. Kalbant trumpiau – garantuoti vištoms laimingą gyvenimą iki paskutinio iškritusio kiaušinio

ZIP FM laidų vedėjai jau su velykiniais kiaušiniais:

Projekto metu socialiniuose tinkluose radijo stoties klausytojai spėlios, kieno viščiukas išsiris pirmas, ko VIP viščiukų būryje bus daugiau – berniukų-gaidžiukų ar mergaičių-vištaičių, spręs, kas rūpinsis VIP viščiukais ilgąjį Velykų savaitgalį.

Radijo eteryje klausytojai dvi savaites atsakinės į unikalius velykinius klausimus ir kausis dėl specialių prizų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:27
13:56
20:28

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką