Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 19d. 12:27

Žirgų lenktynėse Dzūkijoje – skrybėlaitėmis pasipuošusios žinomos viešnios

Žirgų lenktynių svečiai
Mariaus Vizbaro nuotr. / Žirgų lenktynių svečiai
Pasivažinėjimas karieta iki tribūnos, anglų grynakraujų žirgų lenktynės, Lazdijų krašto didžiausio ir mažiausio žirgo prisistatymas, greičiausių planetos Greihaundų veislės šunų pasirodymas – šiomis pramogomis bei daugeliu kitų uždegančių reginių galėjo mėgautis į Lazdijuose esantį „Dzūkijos hipodromą“ susirinkusi publika.

Karališko sporto šventę „Major horse racing day“ papuošė ir damos, nusprendusios laikytis tokioms iškilmėms taikomo protokolo bei plaukus prisidengti viena už kitą įdomesnėmis skrybėlaitėmis, rašoma pranešime spaudai.

„Tikimės, kad ateityje šios šventės bus dar didesnės ir iškilmingesnės. Kol kas mums tai – pirmieji žingsniai populiarinant žirgų lenktynes“, - sakė renginį organizavusio „Lazdijų sporto centro“ direktorius Darius Liaukevičius.

Žiūrėkite galeriją:

Anot jo, nuolat rūpintis „Dzūkijos hipodromu“ jo vadovaujamai organizacijai patikėta tik šį pavasarį, o surengti „Major horse racing day“ nutarta ypatinga proga – dar šįmet Lazdijuose esančiai tribūnai oficialiai turėtų būti suteiktas Jo Didenybės Elžbietos II vardas. Iš monarchės kanceliarijos jau yra gautas raštas, kad visi procedūrai reikalingi dokumentai jau yra ruošiami.

D.Liaukevičius pasakojo, jog tai, kad Lazdijai bus pagerbti meile žirgams garsėjančios karalienės vardu yra žirgų lenktynių specialisto, kauniečio Lino Balčiūno nuopelnas. Lietuvis jau penkis sezonus yra dirbęs karališkame ūkyje „The royal studs“ bei prižiūrėjęs bei treniravęs Jo Didenybės Elžbietos II žirgus.

Gerai išmanančio karališkojo sporto niuansus specialisto iniciatyva pirmojoje nemokamoje šventėje visuomenei „Major horse racing day“ vyko Lietuvos žemaitukų veislės žirgų lygiųjų lenktynių čempionato antrasis etapas, vaikų lenktynės su Šetlendo poniais, grynakraujų jojamųjų veislės žirgų bėgimas, „airiškas“ bėgimas su palyda mažiesiems raiteliams, Lazdijų krašto didžiausio ir mažiausio žirgo prisistatymas, Friesian veislės žirgo iš „Nausodės žirgyno“ programa.

Iškilmes papuošė ir VIP salėje ištaigingą barą įrengęs Žygius Makackas, temą atitinkančiomis jos dekoracijomis pasirūpinusi floristė Augustė Grigaitytė iš „Dykumų gėlės“ bei menininkė Jūratė Miliauskaitė-Laurinaitienė, surengusi savo darbų parodą.

„Buvo tikras mažasis Askotas“, – tuo, kad Lietuvoje pradedamos rengti iškilmingesnės žirgų lenktynių šventės nuoširdžiai džiaugėsi ne vieną kartą Anglijoje jas stebėjusi bei įspūdinga skrybėlaite, sukurta specialiai Lazdijų renginiui, pasipuošusi Inga Budrienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai: 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką