Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Zita Kelmickaitė: „Joks skarmalius nepadarys man įspūdžio!“ (papildyta vasario 19 d.)

Zita Kelmickaitė
LRT nuotrauka / Zita Kelmickaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Neseniai garsi žurnalistė ir laidų vedėja Z. Kelmickaitė (59) nedviprasmiškai išsakė savo nuomonę apie vyrus. Buvo galima suprasti, kad brandžiai moteriai jų draugijos visai nereikia. Ponia Zita, duodama interviu žurnalui „Privatu! + TV gidas“, atvėrė asmeninio gyvenimo skrynią.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Zita, LNK laidoje „Valanda su Rūta“ kategoriškai kalbėjote apie vyro ir moters santykius. Iš Jūsų žodžių buvo galima suprasti, kad Jums visiškai nereikia stipriosios lyties atstovų. Ar iš tiesų taip yra?

Baikit, juk tai labai kvailai skambėtų! Vyrai visada reikalingi. Jie gražina ir praturtina mūsų gyvenimą. Tik vienas dalykas – labai svarbu surasti sau skirtąjį. Štai čia ir susiduriame su problema...

Kaip tik šią savaitę švenčiama šv. Valentino diena, kuriai Lietuvoje skiriamas didelis dėmesys. Ar nejaučiate širdgėlos, kad neturite antrosios pusės?

Ne, neturiu širdies draugo, tačiau man dėl to neskauda širdies. Aš pati jo neieškau ir nededu jokių pastangų. Esu senamadžio mąstymo: mano galva, vyrai turi siekti moters palankumo, o ne atvirkščiai. Kas būtų, jei vyras, kuris tave medžioja, pasislėptų už krūmų ir neleistų suprasti, ko jis iš tikrųjų nori?..

M. Žičiaus nuotr./Zita Kelmickaitė
M. Žičiaus nuotr./Zita Kelmickaitė

Ko palinkėtumėte Lietuvos vyrams?

Vyriškumo – visur ir visada. Aš šią savybę suprantu kaip pasiaukojimą, ištvermę, vyrišką eleganciją. Negalėčiau įsimylėti žmogaus su sudriskusiu megztiniu. Joks skarmalius man nepadarys įspūdžio! Tačiau mane lengvai sužavėtų pasitempęs vyras, pasiruošęs veiksmui, išdidus ir prakilnus (šypteli).

O kokio amžiaus vyro sau palinkėtumėte – jaunesnio ar vyresnio?

(Juokiasi.) Amžius neturėtų iš anksto nulemti žmogaus vertinimo. Nenoriu sakyti, kad man reikia jaunesnio arba vyresnio. Visada turėtų galioti posakis „atitiko kirvis kotą“. Jeigu panelė bus aštuoniolikos metų, o jai piršis šešiasdešimtmetis, tuomet galima suabejoti net dėl fiziologinių dalykų... Bet juk yra ir jaunatviškų brandaus amžiaus žmonių, ir dvidešimtmečių, kurie mąsto kaip seniai. Vis dėlto sau palinkėčiau žmogaus, kuris nori gyventi, siekti, pažinti. Tokio, kurio akys ir širdis atviros. Manau, toks vyras būtų tobulas (šypteli).

Niekur nepaminėjote vyro finansinės padėties. Jums tai nesvarbu?

Jei vyras bus smalsus ir rūpestingas, jis užsidirbs pinigų. Svarbiausia, kad turėtų galvą ant pečių. Mane sužavėtų protingas vyras. Esu įsitikinusi, kad begalvis plevėsa padarytų tik trumpalaikį įspūdį, o išmintingas vyras pakerėtų ilgam. Tiesa, pati baisiausia partnerio yda – šykštumas. Jei norite mane papjauti, į kompaniją man pasiūlykite šykštuolį (šypteli).

Daug žmonių žavisi Jūsų gyvybingumu ir energija. Kas kasdien Jus įkvepia gyvenimui?

Aplink mane esantys žmonės. Aš visada pastebiu supančią aplinką. Man labai įdomu gyventi, aš noriu tai daryti. Kol Dievulis mane laikys žemelėje, tol noriu būti čia. Gyvenimas yra visoks, ir jį reikia pamatyti! Nesvarbu, ar stebėsi gatve einantį ir slystantį žmogų, ar apsivėmusį pilietį, ar linksmą, pokštus krečiantį vaiką. Toks gyvenimas! Ir jis man labai patinka!

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką