Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 27d. 14:38

Zita Kelmickaitė: „Šokti manęs nekviečia, nes esu per stora“

Zita Kelmickaitė
LTV nuotr. / Zita Kelmickaitė

Garsi muzikologė ir ryški asmenybė, Zita Kelmickaitė šį sekmadienį vertins LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ poras, kurios šoks pagal žinomas patarles ir priežodžius.

Pati Z.Kelmickaitė sako per pastaruosius metus taip ir nesulaukusi kvietimo dalyvauti šokių projekte. „Matyt, esu per stora“, – juokiasi.

Ar būtų sutikusi? „Jei sutikčiau, žmonės pagalvotų, kad jau visai išprotėjau ir išvežtų į durnyną“, – žodžių į vatą nevynioja Z.Kelmickaitė.

Muzikologė sako žiūrėjusi „Kviečiu šokti“ laidas ir turi savo nuomones apie poras. Joms priekaištų neturi, bet kritikos negaili komisijos pirmininkei Editai Daniūtei.

„Kažkokia pasimetusi man ji. Gal niekas šonų nepakutena? Trūksta buliaus, kuris ją įsiutintų“, – rėžia. Bet neketina jos siutinti.

„Būsiu gera. Mano amžiuje reikia būti labai gerai. Į šokius aš žiūriu labai teigiamai. Jei žmonės imasi to, ko nedarė, ryžtasi tokiai avantiūrai, jie drąsūs. Man nerūpi, ar tobuli jų žingsneliai. Į šokius aš žiūriu kaip į žaidimą. Jei suaugę sugeba žaisti, tai ačiū Dievui“.

Muzikologei įdomu, kaip poros šoks pagal patarles ir priežodžius.

„Ir sušok tu, pavyzdžiui, pagal posakį „Ne tavo kiškis, ne tu ir kiškis“ arba „Nemesk kelio dėl takelio“. Labai įdomu. Nemėgstu kvailysčių, kai siužetas pritemptas, neskoningas. Šituos dalykus mėgstu pastebėti. Bet nereikėtų žmonėms dėl komentarų įsižeisti. Juk čia žaidimas – visi susirenka liežuvį pamiklinti, paklegėti. O čia, žiūrėk, ne tą žodį pasakė, ir žmogus žiūri su rūpesčio raukšle veide“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką