Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 23d. 14:04

Žiūrovams – legendinio politinio serialo „Gedimino 11“ tęsinys

Rolandas Skaisgirys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rolandas Skaisgirys

Jau greitai TV3 pradės rodyti televizijos prodiuserių – kompanijos „Videometra“ kuriamą politinį trilerį, televizinį filmą „Gedimino 11“. Jis bus pirmtako – prieš aštuonetą metų rodyto ir milžiniško populiarumo sulaukusio serialo „Gedimino 11“ tęsinys.

„Gedimino 11“ sugrįžimui į televizijos eterį įtakos turėjo keletas veiksnių.

„Visų pirma tai „Gedimino 11“ buvo kultinis serialas. Manau, daugelis jį dar puikiai prisimena. Be to, „Gedimino 11“ buvo politinis serialas, o kadangi dabar Lietuvoje politinė padėtis – labai įdomi, tai irgi paskatino filmo sugrįžimą“, – pasakoja prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

TV3 žiūrovams bus parodyta 12 filmo dalių, kiekviena – valandos trukmės. „Gedimino 11“ scenarijų rašo profesionalai – Aidas Puklevičius ir Aidas Žiliukas. Stilių kuria Kęstutis Rimdžius. Pagrindinius vaidmenis atlieka visas lietuviško kino žvaigždynas: Liubomiras Laucevičius, Albinas Keleris, Kęstutis Jakštas, Lina Budzeikaitė, Vidas Petkevičius, Algirdas Gradauskas, Aleksas Kazanavičius, Eglė Driukaitė, Audrius Bružas ir kiti. Filmo režisierius – Raimundas Banionis.

„Kai kurie aktoriai kūrė vaidmenis ir ankstesniame „Gedimino 11“. Taigi serialo tęstinumas užtikrintas. Norime paskirti šį tęsinį aktoriui Sauliui Mykolaičiui – jo nebėra tarp mūsų, bet mes jį atsimename“, – sako R. Banionis.

Pasak režisieriaus, „Gedimino 11“ išsiskirs visų serialų kontekste.

„Siužetas čia bus tik priemonė, per kurią bus pasakojami ekonominiai, politiniai įvykiai, moraliniai, etikos dalykai, valdžios santykis su žmonėmis. Kitaip sakant, bus svarbus ne vien siužetas, bet ir mintys – apie ką pasakojama, kas lieka už to, ką matai“, – apie TV3 naujieną pasakoja R. Banionis.

„Gedimino 11 – Vyriausybės adresas. Veiksmas tarsi vyksta tuose rūmuose. Bet šioje istorijoje yra meninių nukrypimų, kitu atveju tai būtų dokumentinis filmas“, – pabrėžia vienas iš daugiaserijinio filmo aktorių L. Laucevičius.

Žinią, kad kuriamas „Gedimino 11“ tęsinys, jis sutiko su džiaugsmu.

„Scenarijus geras, mano vaidmuo įdomus. Su režisieriumi R. Banioniu esame dirbę ir anksčiau – filmuojant „Džiazą“ ar pirmąjį „Gedimino 11“. Mes iškart suprantame vienas kitą“, – pasakoja L. Laucevičius.

Anąkart „Gedimino 11“ jis vaidino Seimo pirmininką, dabar šis personažas pasitraukė į verslo pasaulį, bet anaiptol nenutolo nuo valdžios intrigų. Ar realiame gyvenime aktoriui rūpi politinės peripetijos?

„Na, kai keičia kultūros ministrą, aš domiuosi“, – patikino L. Laucevičius.

Naujos intriguojančios „Gedimino 11“ ilgosios serijos – jau greitai per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką