Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 08 07, 10:26

Živilė Vaškytė-Lubienė pagimdė dukrą, tėvai mažylei jau išrinko vardą

2013 metų rugpjūčio 7-oji žurnalistės Živilės Vaškytės (32) ir muzikanto Edgaro Lubio (29) šeimai taps įsimintina visą gyvenimą. Pora sulaukė pirmosios savo atžalos.
Edgaras Lubys-Amberlife'as ir Živilė Vaškytė
Edgaras Lubys ir Živilė Vaškytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Trečiadienį, 9.25 val., Živilė pagimdė mergaitę. Gimimo data jai lėmė Liūto zodiako ženklą.

„Gimė nuostabaus grožio dukrytė Frida!“, – džiaugsmo neslėpė Edgaras Lubys. Kaip žinia, tokiu vardu vadinosi viena garsiausių Meksikos dailininkių Frida Kalo.

Rugpjūčio 17-ąją savo 30-ąjį gimtadienį švęsiantis Edgaras, šiemet į muzikinę sceną sugrįžęs nauju Feral vardu, apie geresnę dovaną turbūt nė negalėtų svajoti.

Živilė Vaškytė-Lubienė vos prieš tris savaites išėjo motinystės atostogų. Moteris iki liepos 19 dienos dirbo tiesioginiame LNK eteryje, kur vedė laidą „Labas vakaras, Lietuva“. Paskutinę savaitę iki gimdymo būsimi tėvai leido prie jūros, Nidoje. 

Živilė Vaškytė ir Egdaras Lubys susituokė 2012 metų liepos mėnesį, po ketverių metų draugystės. Vestuvių ceremonija įvyko Palangoje.

Vardo Frida reikšmė

Vardas Frida yra kilęs iš vardo Frederika, o šis vardas yra moteriška versija vardo Frederikas. Vokiškos kilmės vardas reiškia „taikus valdytojas“. Taip pat vardas Frida gali būti siejamas su senu anglišku vardu Vinfredas, kuris reiškia „džiaugsmą ir taiką“. Šis moteriškas vardas taip pat gali būti siejamas su skandinavišku žodžiu „frior“, tai reiškia „taiką“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką