Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 14d. 13:00

ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų stiliaus ikoną!

ŽMONĖS 2017: pretendentės tapti Metų stiliaus ikona
ŽMONĖS 2017: pretendentės tapti Metų stiliaus ikona

Sausio 22-osios vakarą vyksiančioje Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonijoje bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės. Kas vertas apdovanojimo, balsuodami nuspręsite jūs.

Jos savo elegancija nušviečia pilką lietuvišką niūrumą, pasirodymu papuošia kiekvieną viešą vakarėlį. Jų vilkimi deriniai tampa etalonais, o naudojama kosmetika ar kvepalai atsiduria must have sąrašuose.

Vieniems jų rengimosi stilius atrodo idealus, kitiems – nepriimtinas, betgi dėl skonio nesiginčijama! Visi sutiks, kad kiekviena iš jų yra unikali, nepakartojama, savimi pasitikinti ir gerai žinanti, kas jai tinka idealiausiai.

Irmanto Gintalo nuotr./Asta Valentaitė
Irmanto Gintalo nuotr./Asta Valentaitė

„Šios Žuvys tai tikrai moka aplinkinių akis nukreipti į save. Ypač kai to nori“, – kartą nežinodamas, kad dėlioja Astos VALENTAITĖS horoskopą, taikliai ją apibūdino vienas šalies astrologas.

Iš tiesų, net vilkėdama juodą minimalistinį drabužį, ji visuomet atrodo taip, kad norisi atsigręžti. Asta ne tik neužsikirsdama gali vardyti vietos ir užsienio dizainerių pavardes, bet ir moka meistriškai derinti jų kūrinius. Pavyduoliai pasakys: bepigu tai daryti turint TOKIĄ figūrą!..

Mato Baranausko nuotr./Daina Bosas
Mato Baranausko nuotr./Daina Bosas

„Mažiau yra daugiau“ savo stilių apibūdina verslininkė Daina BOSAS. Nors ji garsėja rafinuota elegancija ir gali sau leisti įsigyti suknelę iš tik ką ant podiumo pristatytos Juozo Statkevičiaus kolekcijos (vėliau ją galės paskolinti modelio karjerą pradedančiai vyresniajai dukrai), bet paklausta apie stiliaus jausmą tikriausiai atsakys, kad jai už naują eilutę svarbiau gražus, sveikas, treniruotas kūnas.

Tomas&Lukas nuotr./Agnė Jagelavičiūtė
Tomas&Lukas nuotr./Agnė Jagelavičiūtė

Kitiems stiliaus pagalbą teikianti Agnė JAGELAVIČIŪTĖ pati privalo būti stilingumo pavyzdys. Juk kaip mokysi, barsi, išjuoksi ar girsi kitus, pati atrodydama bet kaip?

Tačiau atrodo, kad drabužinė Agnei yra viena mėgstamiausių namų vietų, o bet kokiam vilkimam drabužiui papildomo šarmo suteikia jos charizma.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Austėja Jablonskytė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Austėja Jablonskytė

Viso šalies pramogų pasaulio elito drabužių dydžius, figūrų privalumus ir trūkumus žino „Žmonių“ stilistė Austėja JABLONSKYTĖ. Taip pat ji žino, kaip suderinti iš pirmo žvilgsnio nederančius apdarus, apsirengti tiksliai pagal kvietime nurodytą dress code ir kasdieniam komplektui suteikti išskirtinumo. „Toks darbas“, – tikriausiai gūžtelėtų pečiais ji, bet akivaizdu, kad Austėja savyje turi kai ką daugiau.

Užsakovo nuotr./Indrė Kavaliauskaitė
Užsakovo nuotr./Indrė Kavaliauskaitė

Kultūringu ir tvarkingu savo stilių vadina televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė KAVALIAUSKAITĖ-MORKŪNIENĖ.

Ji mėgsta klasikinius apdarus ir būna laimingiausia, jei kitiems atrodo išore bei vidumi kultūringa dama. Indrė svaigsta dėl aukštakulnių ir nebijo spalvų. Kaipgi kitaip nenublankti šalia tokios ryškios asmenybės kaip jos vyras Jogaila Morkūnas?!

Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai ŽMONĖS 2017 – sausio 22 d. 19.30 val. tiesiogiai per LNK.

TAIP PAT SKAITYKITE: ŽMONĖS 2017: išrinkite Metų feisbuko žvaigždę!

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką