Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalo „Laima“ naujame numeryje skaitykite: Ar lengva pasitraukti iš garsių tėvų šešėlio?

Žurnalo „Laima“ rugpjūčio mėnesio numeris
Viršelis / Žurnalo „Laima“ rugpjūčio mėnesio numeris
Šaltinis: „Laima“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Laimos“ žurnale šį mėnesį skaitykite:

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasitraukti iš tėvų šešėlio

Žinomų žmonių vaikai pavardės nepasirenka, nebent ją pakeičia. Tačiau garsių tėvų šlovės šešėlis lydi juos netrumpą gyvenimo kelio atkarpą. Kartais tai visai naudinga – galima pasislėpti nuo pernelyg kaitrios saulės, bet, būna, norisi iš jo pabėgti ir atrasti savąjį.

M.Žičiaus ir N.Rekašiūtės/ „Laimos“ nuotr./Gabrielė Tuminaitė, Ainis Storpirštis ir Laima Barbora Mertinaitė
M.Žičiaus ir N.Rekašiūtės/ „Laimos“ nuotr./Gabrielė Tuminaitė, Ainis Storpirštis ir Laima Barbora Mertinaitė

Režisierė Gabrielė Tuminaitė šiuo metu dirba Vilniaus mažajame teatre, kuriame ilgą laiką spektaklius statė jo įkūrėjas Rimas Tuminas. Gal ir nelengva išpildyti garsaus režisieriaus gerbėjų lūkesčius, tačiau Gabrielė ir neturi tikslo pranokti tėvą: „Šioje srityje lenktynių negali būti.“

Artimiausių žmonių žinomumo našta kaip reikiant turėjo užgulti  ir VDU studentės Laimos Barboros Mertinaitės pečius. Tačiau jauna moteris, šią vasarą iš Mertinaitės tapusi Gerbutavičiene, tik šypsosi: „Mane linksniuokite tada, kai pati ką nors nuveiksiu.“

O Auksinį scenos kryžių kaip geriausias jaunasis menininkas prieš keletą metų pelnęs Ainis Storpirštis  išvis dėl to nemato bėdos: „Nelabai suprantu, kaip man galėtų pakenkti žinoma pavardė.“

Trys pokalbiai su garsių tėvų atžalomis, kurių vardus ateityje galbūt ne kartą minėsime, tik jau visai dėl kitų priežasčių.

Šviesaus liūdesio karalienė

„Tomas & Lukas“/ žurnalo „Laima“  nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu
„Tomas & Lukas“/ žurnalo „Laima“ nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu

Tokia ji scenoje. O šiltą popietę jaukiai susirangiusi lauko kavinės kamputyje dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu šneki ir paprasta. Tandemas „Leon Somov & Jazzu“ susirinko visus įmanomus apdovanojimus ir pelnė gerbėjų meilę. Dabar Justė turbūt jaučiasi kaip pantera prieš lemiamą šuolį: Švedijoje įrašinėjamas jos albumas turi šansų suvirpinti pasaulio širdis.

Puiki proga pašnekėti apie gyvenimiškas ir muzikines patirtis, apie vis dar išsaugotą gebėjimą atrasti, kuo stebėtis, džiaugtis ir tuo dalytis su sau brangiais žmonėmis.

Abejojantis žmogus

Režisierius Ignas Jonynas dabar ant bangos. Jo debiutinis ilgametražis filmas „Lošėjas“ jau pelnė šešias Sidabrines gerves ir nemažai tarptautinių apdovanojimų, nors premjera Lietuvoje numatyta tik rudenį. Nemėgstančiam apie save pasakoti kūrėjui kinas nėra visas jo gyvenimas, kaip dažnai mėgstama sakyti apie šios profesijos atstovus.

Ignui yra svarbesnių dalykų. Kokių? Turime retą galimybę paklausti tiesiai – juk jis ne iš tų žmonių, kurie dažnai dalija interviu apie save.

Pauliaus Gasiūno nuotr./„Laimos“ nuotr./Ignas Jonynas
Pauliaus Gasiūno nuotr./„Laimos“ nuotr./Ignas Jonynas
 

Kurortiniai romanai – saldūs ir pražūtingi

Kurortinis romanas – lyg vyšnaitė ant vasaros torto. Daug vyrų ir moterų traukia į šiltus kraštus, kad leistų sau pasimėgauti nuodėmingos aistros kokteiliu, o paskui vėl grįžtų į kasdienybę. Kurortinis romanas – lyg žaidimas, kurio taisyklės: jokių įsipareigojimų, jokių lūkesčių ir reikalavimų. Tik kodėl šis žaidimas dažnai pareikalauja ašarų ir nemigo naktų?

Intymias atostogų sezono aktualijas, pasiremdama sausa statistika ir istorijomis iš pirmų lūpų, „Laima“ aptaria su psihologe-psichoterapeute Marija Vaštake.

„Shutterstock“ nuotr./Kurortinis romanas
„Shutterstock“ nuotr./Kurortinis romanas

Festivalis

Alessandra Ambrosio ir kitos stilingos merginos gal ir neina iš proto dėl muzikos, bet būtinai lanko festivalius. Nes ten muzika blanksta prieš aprangą: niekur kitur nėra taip smagu parodyti save ir pažiūrėti į kitus. Imkime pavyzdį iš žvaigždžių ir susikurkime savo garderobą vasaros pramogoms. Kaip tai padaryti lengvai ir greitai?

„Laimos“ mados puslapiuose – du populiariausi šio sezono aprangos kodai laisvalaikiui ir būtiniausi stiliaus atributai.

„Scanpix“ nuotr./Alessandra Ambrosio
„Scanpix“ nuotr./Alessandra Ambrosio festivalyje
„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką