Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalo „Laima“ naujame numeryje skaitykite: Kaip išsaugoti meilę, kai ji jau atrodo priblėsusi?

Žurnalo „Laima“ vasario mėnesio numeris
Žurnalo „Laima“ vasario mėnesio numeris
Šaltinis: „Laima“
0
A A

„Laimos“ žurnale šį mėnesį skaitykite:

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ar išsaugosi mano meilę?

Teisingiau būtų klausti: ar abu išsaugosime? Nes praėjus čiulbuonėliškam etapui, kai meiliai suglaudus galvytes šnabždamos (neromantiškų tetų žodžiais – veblenamos) švelnybės, dažnai tenka nuo debesies žnektelti į balą ir, prasikrapščius akis, nusistebėti: „Ar tai TAS žmogus, su kuriuo susituokiau?“ Jis, būkite ramūs, galvoja tą patį.

Apie tikrąjį jausmų įrodymą „Laima“ kalbasi su sutuoktiniais Silvija ir Šarūnu Mažuoliais, save vadinančiais santykių ekspertais, mat seminarais ir konsultacijomis padeda poroms tą sprunkančią meilę išsaugoti. O jų pačių meilės istorija – irgi netipiška.

Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Silvija ir Šarūnas Mažuoliai
Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Silvija ir Šarūnas Mažuoliai

Tarp 9 aukšto ir žemės

Teatro ir kino legendai Jūratei Onaitytei išties yra ko pavydėti: vaidmenų, talento, stiliaus, tikėjimo. Išminties, gebėjimo nesužvaigždėti. Tačiau šešiasdešimtmetį švenčianti aktorė turbūt nesuprastų pavydo gaidelių, nes žino to oraus gyvenimo kainą : “Buvo laikas, kai tavęs beveik nebelikdavo, – tik akys ir kaulai. Bet nešiodavo vidinė energija: eidavai ne į lažą – eidavai ten, kur svajojai eiti“.

Artėjanti sukaktis – puiki proga prisiminti laikus, kai krūvon sugriuvo J. Vaitkaus ir G. Padegimo spektakliai, kai aktorę garsino „Karlas ir Ana“, „Raudonmedžio rojus“, „Turtuolis, vargšas...“ ir... priminti jos kažkada duotą pažadą – išmokti tausoti save.

Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Jūratė Onaitytė
Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Jūratė Onaitytė

Už kitokį pasaulį!

Ar jūsų vaikai laimingi šeimoje ir mokykloje? Jei taip – esate maloni išimtis, mat Lietuvos vaikų jaučiamas laimės lygis – žemiausias Europoje. Sveikos gyvensenos instituto įkūrėja Irma Liubertienė – viena iš entuziastų, tvirtai tikinčių, kad galima ir būtina pakeisti situaciją: „ Daug kas sako, kad negalima pakeisti to, kaip jaučiuosi ir ką galvoju, – nė velnio! Galima! Vidinę būseną, kuri tiesiog prišaukia laimę, gali pats susikurti. Tai nepriklauso nuo išorės veiksnių“.

Dalykiškas pašnekesys apie mūsų dar neatrastus kelius į laimę: kaip ugdyti emocinį intelektą, pažinti save ir išmokyti vaikus švęsti pergales.

Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Irma Liubertienė
Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Irma Liubertienė

Išsimiegoti būtina!

Iš statistinių šešiasdešimties gyvenimo metų dvidešimt žmogus miega. Kai jis tai daro, kūne vyksta sveikatai, grožiui, darbingumui, kūrybiškumui ypač svarbūs procesai. Juos lemia ir genai, ir gyvenimo būdas. Pastarąjį nors ir sunku, bet įmanoma keisti. Keletas miego ekspertų patarimų, kad naktis organizmui būtų maksimaliai naudinga.

Priblokšti (ir pasilikti)

Ilga ar trumpa, aukštakulniai ar patogios kurpaitės... Kad ir kokia būtumėte suaugusi, prieš pirmąjį pasimatymą ar svarbų susitikimą su juo ima nerimas – rengtis dėl savęs ar dėl vyro. Ir kaip padaryti tokį įspūdį, kad šis vakaras nebūtų paskutinis.
„Laimos“ stilistai siūlo tris patikimus dress code, kurie pravers ne tik Valentino dieną.

Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Modelis Dalia
Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Modelis Dalia

 

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką