TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalo „Laima“ naujausiame numeryje skaitykite: Ar mūsų darbdaviai palaiko jaunas mamas?

Žurnalo „Laima“ gegužės numerio viršelis
Žurnalo „Laima“ gegužės numerio viršelis
Šaltinis: „Laima“
0
A A

„Laimos“ žurnalo gegužės numeryje skaitykite:

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Darbuotoja tapo mama. Visi laimingi?

Ne tik jaunoms mamoms, grįžtančioms į darbą po metus ar dvejus trukusių atostogų, neramu, ar pasiseks pavyti per tiek laiko tolyn nudundėjusį traukinį, ar neišgirs, kad visi vagonai perpildyti ir jos čia nebereikalingos. Tikėtina, kad darbdaviams irgi kyla visokių minčių, stebint po ilgos pertraukos pasirodančias pavaldines, kurioms darbas jau niekada nebus prioritetas.

Dalykiškas pokalbis „Laimos“ klube artėjant Motinos dienai. Su vadovais, kuriems dilema – karjera ar motinystė – atrodo lengvai išsprendžiama: „Aprangos“ grupės pardavimo ir rinkodaros direktore Irma Marcinkiene, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktoriaus pavaduotoja medicinai Jūrate Garšviene, reklamos planavimo agentūros „Omnicom Media Group“ generaline direktore Ramune Malinauskiene ir bendrovės „Microsoft Lietuva“ generaliniu direktoriumi Kristijonu Kaikariu.

Redos Mickevičiūtės nuotr./„Laimos“ klubas
Redos Mickevičiūtės nuotr./„Laimos“ klubas

Pasaulio vaikai

Oficiali statistika skelbia, kad užsienyje studijuoja vos keli procentai lietuvių, tačiau apsižvalgius aplinkui atrodo, kad jų – daug. Su tuo asmeniškai nesusidūrę žmonės dažniausiai girdi, kaip mamos didžiuojasi užsienyje studijuojančiais vaikais ir kaip šie džiaugiasi praplėtę akiratį ir pasidarę nepriklausomi. Tačiau yra ir kita medalio pusė: tėvų nerimas ir nežinia, sunki jaunuolių adaptacija svetimame krašte ir kalbos barjeras.

„Laima“ pakvietė savo asmenine patirtimi pasidalyti tris jaunus žmones, besimokančius ar jau baigusius studijas užsienio universitetuose: Anglijoje, Prancūzijoje, Kanadoje. Pakalbino jų mamas ir pasiteiravo psichologų nuomonės.
 Gal tai bus dar vienas argumentas, padėsiantis apsispręsti tiems, kurie dar tik renkasi, kur studijuoti?  

Viskas taip aišku

Buvo didelė tikimybė, kad ji mandagiai atsakys: „Dovanokite, esu labai užimta.“ Nes Sigita Maslauskaitė-Mažylienė tikrai turi, ką veikti: tapo, rašo, yra Bažnytinio paveldo muziejaus direktorė, dėsto Vilniaus universitete ir Dailės akademijoje. Tačiau žurnalistinius nuogąstavimus nurungė ne kartą pasitvirtinęs faktas: rimti žmonės nesididžiuoja ir viskam randa laiko.

Atviras pašnekesys su neeilinės patirties moterimi – apie studijas Romoje, bohemą, kūrybą, meilę  ir... apie drąsą be drovumo pasakyti: „Man sekasi.“

Gedmantas Kropis/ „Laimos“ nuotr./Sigita Maslauskaitė-Mažylienė
Gedmantas Kropis/ „Laimos“ nuotr./Sigita Maslauskaitė-Mažylienė
 

Maistas: sveikata ir mada

Skelbiamos ne tik aprangos, makiažo, šukuosenų mados prognozės. Maisto ir su juo susijusių įpročių – taip pat. Apie ką kalba ekspertai, kokias tendencijas įvardija?
Jei domitės virtuvės madomis, jūsų laukia ilgas naujovių sąrašas, kai kurios iš jų – patikėkite –nutebins. O kaip tai susiję su sveiko maisto propagavimu, aptarėme su ekologiškų produktų parduotuvių tinklo kūrėja Guoda Azguridiene, kuri tikisi, kad šiandieninės maisto mados „...paskatintis daugiau žmonių bent truputėlį geriau maitintis“.

Kartu su „Laima“ – pirkinių gidas „ShopSpy“!

Atėjus šiltajam sezonui norisi atnaujinti garderobą ir įlieti pastelinių spalvų, gėlių raštų ir nėrinių akcentų į asmeninio įvaizdžio paletę. „ShopSpy“  padės susigaudyti tarp galybės daiktų ir išsirinkti madingiausius šį sezoną siūlomus drabužius bei aksesuarus. Patyrinėkite žurnalą ir įsitikinkite, kad šis pirkinių gidas bus naudingas įvairių stilių atstovėms.

„Laimos“ pirkinių gidas/„ShopSpy“
„Laimos“ pirkinių gidas/  „ShopSpy“
„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką