Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 12d. 13:36

Žuvusio modelio Dovilės Didžiūnaitytės dėdė: „Ričardas Pinikas negali būti laisvėje“

Arūnas Pakulevičius
LNK nuotr. / Arūnas Pakulevičius

Beveik prieš metus Lietuvą sukrėtusi jaunos merginos ir modelio Dovilės Didžiūnaitytės mirtis aistras kelia iki šiandien.

Laidoje „KK2 Penktadienis“ dalyvavęs merginos dėdė Arūnas Pakulevičius sakė, kad jam yra nesuprantamas teisėsaugos abejingumas, bei kalbės, kad Ričardas Pinikas ir toliau gali kelti grėsmę kitoms merginoms.

„Vangiai ir lėtai vyksta tyrimas. Pirmąją savaitę po įvykio iš vis nebuvo niekas daroma“, – laidoje pasakoja A.Pakulevičius.

Vyras sako, kad nukentėjusiųjų advokatas turi verstis per galvą, kad judėtų bet kokie procesai: „Prokuratūra tapo teisėja ir nusprendė, kas teisus, o kas ne. Mūsų advokatas turi rašyti skundus, kad byla bent kiek nors judėtų į priekį, jis prašo pateikti įrodymus, prašome, kad būtų pateikti įtarimai“.

Tačiau advokatas Valdemaras Bužinskas teigia, kad kelerius metus besitęsiantys tyrimai šiandien jau tapo norma: „Tyrimo laikotarpis manęs nestebina. Šiandien dveji ir treji metai jau yra normalu. Ar tai žmogiška prasme normalu? Nežinau. Be jokios abejonės, aukų artimieji siekia teisingumo maksimaliai greitai, bet greitas ikiteisminis tyrimas ne visada yra objektyvus ir efektyvus“.

Lemtingą tragedijos vakarą mergina laiką leido su prodiuseriu R.Piniku, kuris tapo pagrindiniu šios nelaimės liudininku ir įtariamuoju. Merginos dėdė sako, kad yra nesuprantama, kaip R.Pinikas gali būti laisvėje, kai jam metami tokie kaltinimai.

„Man tikrai nėra pikta. Tai yra pavojinga kitiems žmonėms. Kol žmogus nenuteistas – jis nėra kaltas, bet jeigu žmogui keliami įtarimai nužudymu, išžaginimu ir narkotikų platinimu, jis negali vaikščioti laisvėje, nes tai kelia pavojų kitoms merginoms“, – kalba A.Pakulevičius.

Advokatas V.Bužinskas laidoje kalba, kad kol kas sunku pasakyti, ar R.Pinikas turi būti laisvėje, ar turi būti suimtas. Anot jo, ši byla negali būti lyginama su Sandros Grafininos dingimo byla: „Spręsti ir lyginti vieną bylą su kita yra labai sunku. Kiekviena byla yra unikali, o aplinkybės nėra atskleidžiamos, kol vyksta tyrimas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką