Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žvaigždė be makiažo: Karina Krysko-Skambinė patyrė – kai augini vaiką, ne apie išvaizdą galvoji

Karina Krysko-Skambinė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Karina Krysko-Skambinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „69 danguje“ narė Karina Krysko-Skambinė scenoje visuomet atrodo labai ryški. „Anksčiau man būdavo sunku išeiti iš namų nepasidažius. Dabar kuo toliau, tuo paprasčiau į tai žiūriu“, – šypsosi Karina ir priduria, kad tikrai nebijo fotografuotis be makiažo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Karinos veido bruožai – išskirtiniai: jos įkypos akys ir aukšti skruostikauliai išduoda ne lietuvišką kilmę. Egzotiško grožio moteris sako, kad jos gyslomis lietuviško kraujo teka tikrai nedaug. Dainininkė tikisi, jog kada nors jai pavyks iki galo sudaryti savo genealoginį medį. Kol kas ji tik nujaučia, kad paveldėjo įvairių tautų genus. Karinos mama – lenkė, tėtis – rusas. Tarp senelių ir prosenelių buvo ir ukrainiečių, ir baltarusių.

„Visai neseniai pamačiau nuotraukas, kuriose mamos prosenelė įamžinta su muzikos instrumentu, panašiu į mandoliną ar ūdą. Tokiu styginiu instrumentu grodavo tik Artimųjų Rytų moterys. Ir jos veido bruožai – būdingi tų kraštų atstovams, ypač įsiminiau aukštus skruostikaulius. Manau, kad kažką iš jos paveldėjau“, – šypsosi Karina.

Karina Krysko-Skambinė
Karina Krysko-Skambinė

Žavisi tomis, kurioms dažytis nereikia

Karinai gerai pažįstamos pramogų pasaulio moterys, su kuriomis ji susitinka ne tik scenoje. Dainininkė pastebi, jog yra visokių moterų: vienos negali nė dienos praleisti be makiažo, o kitos, atrodo, kad net ir į renginius ateina kaip tik ką nubudusios.

„Kartais net baltas pavydas apima, kad jos gali nesidažyti. Juk kai kurių moterų labai gražūs veido bruožai, tokiais atvejais dekoratyvinė kosmetika netgi gadina tą grožį, be makiažo jos gražesnės“, – sako Karina.

Dainininkė yra iš tų moterų, kurios pasidažiusios jaučiasi geriau. „Yra visokių žmonių, mes visos skirtingos. Matau, kad kai kurios moterys tiesiog negali gyventi be makiažo. Gal jos pasidažiusios jaučiasi geresnės, gražesnės, labiau savimi pasitiki? Gal jos pasiekia daugiau tada, kai gerai jaučiasi, o jaučiasi gerai tik tuomet, kai yra pasidažiusios? Kiekvienam savo. Nors namie aš būnu be makiažo, tačiau į vakarėlį visiškai nepasidažiusi išeiti negaliu“, – prisipažįsta  moteris.

„Kai augini vaiką, ne apie išvaizdą galvoji“

Pastaruoju metu dainininkė daug laiko praleidžia namie, augindama dvejų metukų sūnų Majų.

„Gimus sūnui pirmais metais apsirengdavau, rodos, bet ką ir net negalvojau, kaip atrodau. Nors anksčiau mėgdavau derinti drabužius, apgalvoti, kokiais aksesuarais puošiuosi. O auginant vaiką net pamiršau, kokius drabužius turiu. Įlendu į vienus ir gerai, jokių auskarų, žiedų, truputį pasidažau ir to užtenka. Didesnį dėmesį išvaizdai ir makiažui skiriu nebent tik ypatingomis progomis, bet tai darau irgi labiau dėl savęs, norėdama geriau jaustis“, – sako Karina.

Motinystė tarsi suteikia papildomo grožio, galbūt taip yra dėl to, kad atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi.

Jauna mama vis dažniau pagalvoja, jog reiktų bent jau  peržiūrėti savo drabužius, galbūt kai ką išmesti, kažką naujo įsigyti, tačiau ir tam jai tiesiog pritrūksta laiko.

„Kai augini vaiką, ne apie išvaizdą  galvoji. Svarbiausia šiuo gyvenimo periodu – visur suspėti. Jei reikia dirbti, tuomet tenka rinktis: arba vaikas, arba darbas, o grožiui laiko visai nebelieka. Neseniai gavau dovanų masažo procedūrų kuponą, bet net ir juo negaliu pasinaudoti, nes paprasčiausiai neturiu tam laiko“, – prisipažįsta dvimečio Majaus mama.

Tačiau Karina nesutinka su nuomone, kad moterys, pagimdžiusios kūdikį, tarsi „iškrenta iš rikiuotės“, nes dėl laiko stokos apsileidžia, mažiau dėmesio skiria savo išvaizdai, beveik nebesidažo.

„Greičiausiai visai prastai atrodo tik tos, kurios prieš vaiko gimimą labai daug dėmesio skyrė sau. O aš kokia buvau, tokia ir likau. Būdama mama sulaukiu netgi daugiau komplimentų nei prieš tai. Motinystė tarsi suteikia papildomo grožio, galbūt taip yra dėl to, kad atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi“, – savo žavesio paslaptimi dalijasi Karina.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką