Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žvaigždžių antrininkai (nuotraukos)

Lucy Liu ir Karina Krysko
Scanpix ir Gedimino Žilinsko nuotr. / Lucy Liu ir Karina Krysko
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kiekvieną mūsų šalies žinomą žmogų gerbėjai mėgsta lyginti su dievaičiais, gyvenančiais anapus Atlanto. Nors Lietuvos ir Holivudo įžymybės yra skirtinguose žemynuose, jas dažnai vienija ne tik išorinis panašumas, bet ir gyvenimo būdas: vienos žvaigždės toleruoja svaigalus, antros negali gyventi be plastinių operacijų, o trečios perka tik vardinius drabužius ir prabangius papuošalus...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pamela Anderson (42), Jurgita Tvarijonaitė (33), Neringa Mažeikienė (29)
Dėl jų vyrai pameta galvas


Sakoma, kad tas vyras, kuris teigia nesvajojąs apie audringą naktį su garsiąja Pamela Anderson, meluoja. Nors buvusi „Playboy“ žvaigždė jau įžengė į penktąją dešimtį, jai neprilygsta dauguma jaunų kino ir mados pasaulio garsenybių. Išoriškai į Pamelą labiausiai panaši ne vienerius metus tarptautiniu modeliu dirbusi, o dabar pirmagimį auginanti Jurgita Tvarijonaitė: ilgi šviesūs plaukai, mėlynos akys, iškilus biustas... Jurgita – pirmoji mergina Lietuvoje, išdrįsusi prieš fotoobjektyvą nusimesti drabužius.
Sūnelį auginanti buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė prieš šešerius metus irgi buvo lyginama su pasauliniu sekso simboliu. Nors karjerą televizijoje pradėjusi Neringa mielai pozuodavo itin atviroms nuotraukoms, tačiau ji atmetė pasiūlymą filmuotis erotiniame filme. „Esu rimta moteris, todėl tokiomis avantiūromis nesižaviu. Štai kodėl manęs neverta lyginti su Pamela Anderson“, – šypsosi N. Mažeikienė.

Paris Hilton (28) ir Inga Stumbrienė (26)
Rožinės mergaitės


Europarlamentaro Rolando Pakso (53) dukrą Ingą su vakarėlių liūte Paris Hilton žmonės pradėjo lyginti sužinoję, kad ji, kaip ir garsioji paveldėtoja, dievina rožinę spalvą ir labai mėgsta puoštis. Abi merginos turi pakankamai pinigų savo norams įgyvendinti: Paris Hilton paveldėjo viešbučių tinklą, o Inga perėmė tėvo verslą. Tiesa, Paris biografija kur kas spalvingesnė: ji vis dar keičia vaikinus lyg kojines, neblaivi vairavo automobilį, ne kartą įsivėlė į muštynes naktiniuose klubuose. Inga Stumbrienė – gera mergaitė. Per visą laiką buvo prikištas tik vienas dalykas – draugystė su mafijos vadu tituluojamo Henriko Daktaro dukra Živile.

Lucy Liu (41) ir Karina Krysko (29)
Egzotiškos ir puikiai išauklėtos


Nors Lucy ir Karinos nevienija nei amžius, nei profesija, tačiau jos viena į kitą labai panašios egzotiškais bruožais, nedideliu ūgiu ir temperamentu. Ir gražuolė amerikietė, ir išskirtinio balso lietuvaitė – išsilavinusios, ambicingos, žinančios savo vertę, kilusios iš darnios šeimos moterys. Joms nuogo kūno demonstravimas nėra vertybė, todėl sunkiai surastume nuotraukų, kuriose Lucy ir Karina apsinuogino. Jos yra iš tų moterų, kurios ieško amžinos meilės. Jei visi Karinos gerbėjai nekantriai laukia jos vestuvių, tai Lucy ne sykį sakė, kad niekada netekės, mat neįsivaizduoja, koks šalia jos turėtų būti vyras, su kuriuo ji išdrįstų kartu atsibusti kiekvieną rytą.

Tina Turner (70) ir Joana Bartaškienė (59)
Močiutės trumpais sijonėliais


„Mane daug kas lygina su Tina Turner, – šypsosi aerobikos trenerė Joana. – Ar žaviuosi ta dainininke? O kas galėtų ja nesižavėti?! Gyvybinga, veržli, visuomet besišypsanti... Sulaukusi brandaus amžiaus, tačiau be galo energinga Tina Turner yra pavyzdys kiekvienai moteriai. Ji, kaip ir aš, nebijo dėvėti trumpų sijonėlių. O kas uždraus?! Mes abi neslepiame savo amžiaus, atvirkščiai – didžiuojamės, kad esame veiklios, neleidžiame vakarų prie televizoriaus, o trykštame gyvenimo džiaugsmu, kas, deja, nebūdinga daugumai močiučių.“

Bruce’as Willisas (54) ir Ramūnas Rudokas (41)
Blogiukai, ieškantys meilės


Jei aktorius Bruce’as Willisas drąsiai vadinamas žinomiausiu Holivudo plikiu, tai Ramūnas Rudokas – žinomiausiu Lietuvos plikiu. Šiuos du vyrus vienija ne tik plikos galvos: abiem aktoriams dažniausiai atitenka blogiukų vaidmenys, jie garsėja kaip mergišiai, nors patys tvirtina tiesiog ieškantys tikros meilės. Kai Bruce’as išsiskyrė su žmona, jis ėmė susitikinėti su vis jaunesnėmis merginomis. Dabartinė Ramūno Rudoko draugė Kamilė už aktorių irgi jaunesnė daugiau nei dešimčia metų.

Victoria Beckham (35) ir Violeta Repčenkaitė (27)
Aukštuomenės damos


Neseniai oficialiai su vyru išsiskyrusi Violeta Repčenkaitė ne vienerius metus lyginama su garsiąja futbolininko Deivido Beckhamo (34) žmona Victoria. Buvusi merginų grupės „Spice Girls“ narė garsėja pirkimo manija ir noru visam pasauliui pasakoti apie savo idealią santuoką, prabanga persisunkusį gyvenimą. Kai subyrėjo Violetos santuoka, jauna moteris atsitvėrė tylos siena. Tačiau visi iki šiol pamena kadaise jos ištartus žodžius: „Dėmesys man patinka.“ Ne vienerius metus modeliu dirbusi Violeta mėgsta puoštis, turi puikų skonį, žino, kaip reikia prižiūrėti plaukus, odą, rūpinasi savo figūra, todėl, kaip ir garsioji britė, išsiskiria itin liekna figūra.
Abiejų šių moterų grožį tobulino plastinės chirurgijos specialistai. Nors dauguma dailiosios lyties atstovių slepia šį faktą, Victoria ir Violeta apie tai nebijo kalbėti ir pabrėžia, kad koreguoti trūkumus nėra gėda.

Cameron Diaz (36) ir Simona Džiaukštienė (26)
Stulbinamai panašios


Kad Lietuvos futbolininko Rolando Džiaukšto (31) žmona labai panaši į Holivudo aktorę Cameron Diaz, aplinkiniai pastebėjo dar tada, kai Simona mokėsi mokykloje. Įdėmių žvilgsnių, o kartais ir pastabų ji sulaukia beveik kasdien. „Įdomiausia buvo per atostogas Tailande. Mane pamatę japonų turistai ėmė spragsėti fotoaparatais ir persekioti. Jau pripratau, kai draugai mane vadina Cameron“, – juokiasi moteris.

Cher (63) ir Rūta Pranckūnaitė (36)
Plastinių operacijų karalienės


Atlikėja Cher vadinama plastinių operacijų karaliene. Jos kūnas gražintas daugiau nei dešimt kartų. Lietuva taip pat turi rekordininkę – tai erotinių masažų specialistė Rūta Pranckūnaitė, kuri ryžosi net 14 plastinių operacijų.
„Neseniai mačiau Cher nuotrauką, dainininkė man pasirodė gerokai papilnėjusi, o aš labai prižiūriu savo figūrą, – sako Rūta. – Mane netgi dažniau lygina su Michaelu Jacksonu. Visada juo žavėjausi.“
Rūtą ir Cher vienija aistra plastinėms operacijoms. „Kai guliu ant operacinio stalo, o chirurgas ruošiasi operacijai, jaučiuosi lyg prieš skrydį į kosmosą. Mano kūnu bėgioja malonūs šiurpuliukai. Kol galėsiu, tol tobulinsiu savo kūną“, – sako Rūta, operacijoms iki šiol išleidusi daugiau kaip 50 000 litų.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką