Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 21d. 20:08

„Žvaigždžių duetų“ gerumo vakaras: suaukota 1 314 014 litų

Audrius Bružas ir Karina Krysko
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Audrius Bružas ir Karina Krysko

„Žvaigždžių duetų“ gerumo vakaras ne vienam išspaudė ašarą ir paskatino aukoti labdarai. Scena, papuošta raudonojo kaspino simboliu, kaip niekad rimti ir susikaupę visų trijų kartų „Žvaigždžių duetų“ dalyviai.

Ko verkė Larisa Kalpokaitė

„Žvaigždžių duetuose“ - debiutas

TV žiūrovai visą savaitę ir laidos metu galėjo aukoti pinigų Lietuvos onkologijos centrams. Per savaitę iki laidos transliacijos suaukota beveik 370 000 Lt. Eterio metu skambindami numeriu 1890 žmonės galėjo šiam gražiam tikslui skirti 2 Lt, 1891 – 5 Lt, 1892 – 10 Lt. Buvo kviečiama aukoti pinigų ir LNK interneto svetainėje. Giedrė Talmantienė prognozavo, kad šį suma gali perkopti milijoną. Giedrė buvo teisi, milijoną suma perkopė po valandos. O iki šou pabaigos paaukota suma pasiekė 1 314 014 litų.

15min.lt žurnalistai taip pat paaukojo pinigų. Iš pradžių pavyko prisiskambinti tik didžiausią pinigų sumą – 10 Lt – ligoniukams siunčiančiu numeriu. Trumpuoju numeriu, į labdaros sąskaitą siunčiančiu 2 Lt sumą, pavyko prisikambinti tik iš penkto karto.

Galbūt geriausiai laidoje tvyrančią atmosferą atspindėjo Inga Jankauskaitė. Pasak jos, tikroji krizė prasideda tada, kai mes pamirštame savo artimą…

Tikroji krizė prasideda tada, kai mes pamirštame savo artimą…

Dėmesys Vytauto Kernagio atminimui. Inga kartu su Rolandu Vilkončium daug dėmėsio skyrė maestro Vytauto Kernagio, sirgusio onkologine liga, atminimui. Laidoje rodyti kadrai iš filmo „Mano maža išpažintis“ (Vytautas jame vaidino Beną, kuris plaukė į Nidą), prisiminimais apie maestro dalinosi buvę „duetų“ dalyviai.

Kitas maestro - Vytautas Juozapaitis - pakartojo savo sparnuotą frazę: „Aš nuo vaikystės prisimenu mamą, tėtį ir Vytautą Kernagį“. Taip pat, cituodamas kunigą Ričardą Doveiką, pridūrė: „Vytautas Kernagis buvo reiškinys“.

Maestro duktė Eglė Kernagytė kvietė visus pasitikrinti ir rasti ligos židinius, jei tokių yra. „Tokiu būdu galima sumažinti ne tik ligonių kančias bet ir saugoti jų artimųjų ramybę“, -  kalbėjo moteris, dar visai neseniai slaugiusi tėvą.

Tačiau laida skirta ne tik gerumo dienai. „Duetų“ varžytuvės tęsiasi, nors šį kartą ir nebuvo balsuojama.  Iškritusius Augustę ir V.Kazlauską pakeitė Interpolo pareigūnės Giedrės Tamulionienės ir Egidijaus Sipavičiaus duetas. Giedrė tarptautinės kriminalinės policijos organizacijos pareigūne dirba jau dešimt metų, jos specializacija – turtiniai nusikaltimai. Ji yra diplomuota policininkė ir psichologė.

Nustebino  ir Seimo narė Donalda Meiželytė, suspindėjusi nauju įvaizdžiu. Nežinia, ar darbas Seime, ar naujos dietos Donaldą gerokai pajaunino ir palieknino, ji atgavo visą buvusį žavesį (nes prarado ne vieną viršsvorio kilogramą).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką