Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 30d. 15:38

„Žvaigždžių duetų“ komisijoje – Inga Valinskienė

Inga Valinskienė ir Andrius Butkus
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Inga Valinskienė ir Andrius Butkus.

Ketvirtajame LNK „Žvaigždžių duetų“ sezone žiūrovų laukia ne viena naujiena: čia dalyvaus ne tik dvigubai daugiau atlikėjų nei pernai – trys grupės, choras – bet ir nauja komisija.

Nors vertintojų pirmininku liks operos solistas Vytautas Juozapaitis, nariais dirbs dirigentas Donatas Katkus ir kompozitorius Gediminas Zujus, į komisiją įsilies naujas LNK televizijos veidas, režisierius Vytenis Pauliukaitis ir talentinga dainininkė, ilgametis LNK „auksinis“ balsas, žavioji Inga Valinskienė.

 Ne sykį svarsčiusi pasiūlymus dainuoti „Žvaigždžių duetuose“, Inga šįkart pasiryžo būti vertinimo komisijoje. „Iš smalsumo. Ir iš galimybės pabūti naujame amplua, kitoje pusėje, – šypsosi moteris, paklausta, kodėl sutiko vertinti savo pažįstamų dainininkų ir dainavimo entuziastų duetus. – Be to, stebėdavau šį šou, per visus „Žvaigždžių duetų“ sezonus turėdavau savo favoritų, už kuriuos sirgdavau“.

Vieni iš Ingos numylėtinių – trečiojo sezono nugalėtojai  Mia ir Giedrius Leškevičius. „Jie buvo tikras duetas, klausantis vienas kito ir dainuojantis kartu“. Kaip vieną įspūdingiausių „Žvaigždžių duetų“ porų Inga įvardija Ingą Jankauskaitę ir Česlovą Gabalį iš pirmojo šou sezono. „Inga ir Česlovas – labai kūrybingi žmonės, neabejotinai buvo mano favoritai“.

Inga Valinskienė nevynioja žodžių į vatą: „Ne visos „Duetų“ poros būdavo pavykę. Kai kurios visiškai nesikeisdavo, o kai kurios – labai progresuodavo, būdavo įdomu žiūrėti ir klausyti“.

 Ar visada ramiu žodžiu ir švelniu balsu garsėjanti moteris išdrįs kritikuoti? „Elgsiuosi spontaniškai. Taip, niekada nebuvau kritiška. Vertinti žmones – didelė atsakomybė. Visada reikia pasverti, kaip jaustumeisi jų vietoje“, – sako Inga.

„Žvaigždžių duetai“ su Inga Valinskiene, Vyteniu Pauliukaičiu, Gediminu Zujumi, Donatu Katkumi, Vytautu Juozapaičiu – jau nuo sausio 9-osios, šeštadieniais, per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką