Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 13d. 10:51

„Žvaigždžių duetuose“ – Onos Valiukevičiūtės dukra Giedrė

Giedrė Balutytė
Igno Grambos/JP music nuotr. / Giedrė Balutytė

Po Naujųjų žiūrovai vėl išvys populiarųjį, milijonus žiūrovų pritraukiantį LNK muzikinį projektą „Žvaigždžių duetai“.

Ketvirtojo sezono šou ves mylima vedėjų pora Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, o rengėjai žada ypač netikėtų duetų.

Viena pirmųjų prie projekto prisijungė legendinės dainininkės Onos Valiukevičiūtės dukra Giedrė. Moteris, atsitiesusi po jos šeimą sukrėtusios dramos, su „Žvaigždžių duetais“ nori pradėti naują karjerą ir gyvenimą.

„Esu ištikima „Žvaigždžių duetų“ žiūrovė,  jau pernai labai norėjau dalyvauti jame, bet gyvenimas susiklostė kitaip. Noriu būti scenoje, manau, kad čia mano vieta. Šis šou – tai didelis žingsnis populiarumo link ir didelis išbandymas. Viską turi atlikti kuo geriausiai, nes žiūrovai per TV pastebi net menkiausią klaidą. Tai – didžiausia patirtis ir išbandymas , koks tik gali būti artistui. Ir pasitikrinimas, ar iš tiesų tu patinki žmonėms“, – sako Giedrė Balutytė.

Pranešime spaudai teigiama, kad prieš metus Giedrei teko išgyventi didžiausią nelaimę: jos dviejų metukų dukrytė balansavo ties gyvenimo ir mirties riba. Mažylei Gabijai buvo atliekama sudėtinga širdies operacija. Tuomet ir pati mama perkainavo gyvenimo vertybes. „Būdama su savo mažyle ligoninės skyriuje, kur gyvenimas žaidžia su mirtimi, visai kitaip pradėjau žiūrėti į gyvenimą. Mąsčiau, kas gyvenime atneša laimę ir kaip būti laimingai“, – pasakojo būsimoji „Žvaigždžių duetų“ dalyvė, viena auginanti dvi dukras – dabar jau trejų Gabiją ir dešimties Augustę. 

Giedrė su mama nusprendė „Žvaigždžių duetuose“ nedainuoti kartu.

Giedrė suprato, kad jos širdis – scenoje ir ji gimė dainuoti. „Nuo aštuonerių metų koncertuodavau su mama, užaugau profesionalių muzikų šeimoje. Nors gyvenimas klostėsi kitaip, dirbu Nacionalinėje mokėjimų agentūroje, bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad mano vieta – ne kontoroje“.

Be vadybininkės darbo, Giedrė nuolat organizuoja ir dalyvauja karaokė konkursuose, o jos daina „Švęsime laimę“ su LNK „Žvaigždžių duetuose 3“ triumfavusiu „Abipus sienos“ laidos vedėju Giedriumi Leškevičiumi laikosi radijo stočių topuose.

Giedrė su mama nusprendė „Žvaigždžių duetuose“ nedainuoti kartu. „Vaikystėje mudvi buvom gražus duetas, mama mane atvedė į sceną, bet dabar atėjo  laikas man būti savarankiškai. Te mama lieka mama. Galbūt ji sudalyvaus „Žvaigždžių duetų“  komisijoje ir pasakys, ką apie mane galvoja“, – juokiasi Giedrė.

Iš tikrųjų griežtoji Ona Valiukevičiūtė negaili kritikos dukros dainavimui. „Ji kritikuoja daugiau nei reikia, norėdama man ko geriausio, bet  palaiko mano norą dalyvauti šou. O duetuose norėčiau dainuoti su tuo, kas turi gerą humoro jausmą. Dar reikia, kad partneris būtų aukštas, nes aš pati aukšta. O balsas mano – žemas...“,  – juokiasi moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką