Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žvaigždžių duetuose“ su „Thundertale“ uždainavusi Tina: „Taip drebančios manęs dar niekas nematė“

Tina
LNK nuotr. / Tina.
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažiausiai balų surinkęs prodiuserės Jurgos Anusauskienės ir dukros Evelinos Anusauskaitės duetas lieka LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“. Komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis pasinaudojo savo veto teise ir paliko vienintelę moterų porą LNK projekte.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mamai su dukra atlikus sugrįžimo dainą, Vytautas Juozapaitis ja, rodos, nebuvo sužavėtas ir pripažino suteikęs duetui „amnestiją“. „Didžiųjų valstybinių švenčių proga Lietuvos prezidentas turi teisę amnestuoti net pačius didžiausius nusikaltėlius. Šią savaitę nuvilnijo kelios šventės,  todėl šia proga aš jus amnestuoju ir palieku puikiame projekte, kad kitiems būtų į ką pažiūrėti ir lygiuotis“, – pranešė V.Juozapaitis. 

„Žvaigždžių duetuose“ liko ne tik „Anusauskaičių“ duetas, projekte pasirodė nauja dalyvė neprofesionalė – šokėja, choreografė, grupės „Tina Dance“ vadovė Kristina Navickaitė-Tina.

Moteris „Žvaigždžių duetuose“ dainuos su heavy metal stiliaus grupe „Thundertale“.

„Jausmas pritrenkiantis, – po pasirodymo kalbėjo Tina. – Bet labai dreba kojos ir viskas, kas gali drebėti. Taip drebančios manęs dar niekas nematė“.

 Pasak komisijos pirmininko, Tina, atvykusi iš šokio pasaulio, atrodė nepriekaištingai.

„Jei būtumėme išjungę garsą, vaizdas būtų buvęs fantastiškas ir be priekaištų. Bet garsas neatitiko vaizdelio ir nepadėjo išlaikyti tokio lygio, kokį paprastai rodo „Thundertale“, – sakė V.Juozapaitis.

Komisijos pirmininkas išreiškė viltį, kad kitą šeštadienį „Žvaigždžių duetuose“ jam neteks kilnoti laikrodžio – veto ženklo – Tinos ir „Thundertale“  atžvilgiu.  O Tina savo ruožtu žadėjo pasistengti, kad rokeriai „Thundertale“ „Žvaigždžių duetų“ scenoje pradėtų šokti.

„Žvaigždžių duetai“ su Tina – šį šeštadienį, 19 val., per LNK.


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką