Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 20d. 18:45 , atnaujinta: 2013 balandžio 20d. 21:58

„Žvaigždžių duetus“ paliko seserys Sandra ir Saulenė Chlevickaitės

Saulenė ir Sandra Chlevickaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Saulenė ir Sandra Chlevickaitė

Šeštadienio vakarą LNK projekte „Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo“ dalyvaujančios poros turėjo smagią užduotį – susikeisti partneriais.

Kaip naujai iškeptoms poroms pavyko pasirengti lemtingam iškritimo vakarui, vertino komisija, kurią sudarė Donatas Katkus, Laima Lapkauskaitė, Kristina Kazlauskaitė ir Merūnas Vitulskis.

Pirmieji scenoje pasirodė Agneta Gabalytė ir Egidijus Sipavičius, atlikę garsiąją „Queen“ dainą „Somebody To Love“. „Man buvo didelis kontrastas – tarp jo ir jos. Net negaliu pasakyti, ar tai gerai, ar ne. Bet rašau 10 balų“, – vertinimą pradėjo D.Katkus.

Nuotaikingą pasirodymą scenoje sukūrė Aisčio Mickevičiaus ir grupės „Pop Ladies“ kvartetas. Dalyviai uždainavo retai projekte skambančia rusų kalba, tačiau komisijos nariai pasirodymu neliko sužavėti. „Nieko nesupratau. Apie ką čia? Prie ko čia?“ – rusiškai klausė M.Vitulskis.

Kabareto gražuolėmis virtusios aktorė Lina Rastokaitė ir Sandra Chlevickaitė atliko vieno garsiausių miuziklų „Čikaga“ dainą „All That Jazz“. „Net cypti norisi iš malonumo. Kaip išsišiepiau, taip ir sustingo žabtai. Nuostabus numeris. Mergičkos, jūs fantastiškos!“ – merginas gyrė K.Kazlauskaitė.

Buvęs grupės „B'avarija“ narys Jonas Jonušas šį šeštadienį scenoje uždainavo su balsingąja Rosita Čivilyte. Jie atliko dainą „Į tave“. „Didelis malonumas girdėti du profesionalus. Tai tikriausias duetas, kokį mačiau čia sėdėdamas. Manau, bet kurį pasaulinį renginį toks duetas papuoštų“, – komplimentų negailėjo Merūnas.

Aktorė Inga Norkutė, į porą gavusi grupės „Kitava“ lyderę Rasą Stoškuvienę, atliko dainą apie širdyje užgęsusią meilę. „Man labai patiko, nes aš manau, kad nieko nebuvo nereikalingo, nei per daug, nei per mažai. Duok Dieve, kad visi tokie pasirodymai duetuose būtų. Pirmą kartą išgirdau tvarkingai dainuojančią Ingą“, – moteris gyrė L.Lapkauskaitė.

Saulenė Chlevickaitė ir vienam vakarui jos partneriu tapęs Justinas Lapatinskas pasirodymui pasirinko romantišką dainą „One“. „Man šioje dainoje labiausiai patiko pozityvumas, suvokimas, ką dainuoja, ir to perdavimas. Tačiau, palyginus su kitais, negaliu jiems rašyti 10“, – sakė devynetą skyrusi K.Kazlauskaitė.

Scenos naujokė Agnė Buškevičiūtė ir „Ventukų“ narys Karolis Akulavičius ant „Žvaigždžių duetų“ scenos uždainavo gražiąją „Paryžiaus katedros“ dainą. „Šita muzika veda visus iš proto. Ramiai tokios muzikos klausytis neįmanoma. Bet kaip bebūtų gražu, kaip bemylėčiau šitą porą, bet man, kaip muzikantei, kai kas rėžė ausį, todėl rašau devynis“, – pasirodymą įvertino L.Lapkauskaitė.

Paskutinieji scenoje pasirodė Eugenijus Andrulis ir Neringa Šiaudikytė. „Toks jausmas, kad Eugenijus šiandien buvo geriausias iš visų profesionalų“, – verslininką gyrė D.Katkus.

Susumavus dviejų laidų komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projektą palikti turėjo seserys Sandra ir Saulenė Chlevickaitės.

Žmonės.lt skaitytojai galėjo balsuoti už vieną iš projekte dalyvaujančių atlikėjų-neprofesionalų. Vieną papildomą balą gavo daugiausiai skaitytojų balsų surinkusi Inga Norkutė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką