Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žvaigždžių laisvė – apribota! (papildyta vasario 12 d.)

Rosita Paulauskaitė
V. Ovadnevo nuotr. / Rosita Paulauskaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Sudarydamos sutartis su muzikos prodiuseriais ar televizijos projektų kūrėjais, žvaigždės tarsi pasirašo sau nuosprendį: vienas žingsnis į šalį gali būti įvertintas milžiniško dydžio bauda. Žurnalui „Privatu! + TV gidas“ žinomi žmonės paatviravo, kokių taisyklių jie buvo ar vis dar yra priversti laikytis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Rosita Paulauskaitė (31)
„Buvau bernas su papais“

Grupės „Junior“ narė prisipažįsta, kad dar tuo metu, kai scenoje straksėjo būdama šešiolikmetė, ją ir kitus grupės narius kaustė daugybė apribojimų, už kurių nesilaikymą grėsė didelės piniginės baudos:  „Mums buvo uždrausta vartoti alkoholį. Aš nekalbu apie vartojimą prieš repeticijas ar koncertų metu – negalėjome viešumoje pasirodyti bent šiek tiek išgėrę. Taip buvo saugoma mūsų reputacija. Ir rūkyti buvo draudžiama, o apie narkotines medžiagas net negalėjo būti kalbos.

Tarp mūsų buvo griežtas susitarimas: po koncerto privalėdavome palikti patalpas – jokių linksmybių. Galiu nuoširdžiai pasakyti: labai džiaugiuosi, kad turėjome tokių griežtų apribojimų, nes be jų aš su savo charakteriu nežinau, kur būčiau atsidūrusi...“

Be to, kol galiojo sutartis su muzikos prodiuseriais, grupės „Junior“ nariams buvo uždrausta turėti antrąsias puses. „Aišku, galėjome įsimylėti, nueiti į pasimatymą, tačiau teko save kontroliuoti, kad neduok Dieve nepamestume galvos, juk kai prasideda tos meilės seilės, karjera tiek ir terūpi. Muzika mums turėjo būti pirmoje vietoje, o asmeninis gyvenimas – po jos. Aišku, užmegzdavome draugysčių, tačiau mūsų buvo prašoma viešoje erdvėje su savo mylimaisiais nesirodyti ir neduoti pagrindo apie tai rašyti žurnalistams“, – pasakoja Rosita.

Dainininkų įvaizdžio prodiuseriai nekontroliavo.  „Kurgi mane sukontroliuosi! Kokia aš buvau beprotė! Net nemalonu prisiminti. Pasižiūriu savo senas nuotraukas ir imu šlykštėtis – kokia aš baisi. Kažkoks bernas su papais, atsiprašant. Tiesa, sceninius drabužius mums griežtai parinkdavo dizaineriai, šioje vietoje eksperimentuoti neleisdavo“, – sako mergina.

Jeigu grupės merginos priaugtų svorio, ar sulauktų prodiuserių priekaištų? „Žinoma, – sako Rosita. – Pernai, kai atnaujinome grupės veiklą, man ir kolegei buvo aiškiai pasakyta, kad reikia susiimti. Jei esi scenos žmogus, natūralu, kad privalai atrodyti dailiai. Nesakau, kad apkūnūs dainininkai negerbia savo klausytojų, tačiau mums svarbu būti fiziškai labai gerai pasiruošusiems. Šiandien, kai jau esam suaugę, mums ir be pasakymo aišku, kad negalime vėluoti į koncertą, turime atvykti išsimiegoję, neužtinę.“

T.Biliūno nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
T.Biliūno nuotr./Gabrielė Martirosianaitė

Gabrielė Martirosianaitė (20)
„Aš pati sau iškėliau sąlygų“

Ne paslaptis, kad „Mis Lietuva“ karūną iškovojusios merginos metus negali ištekėti ir susilaukti vaikų. „Tai yra dvi pagrindinės sąlygos. Visi kiti reikalavimai nėra išdėstyti juodu ant balto, tačiau turėtų būti ir be žodžių aiškūs: mergina neturėtų fotografuotis apsinuoginusi, peržengti padorumo ribų, veltis į skandalus, ji turėtų išmanyti ir laikytis etiketo. Būtent tokių sąlygų aš sau ir iškėliau, sėkmingai jų laikiausi ne tik tuos metus, bet ir iki šiol“, – sako gražiausia šalies mergina.

G. Skaraitienės nuotr./Donata Virbilaitė
G. Skaraitienės nuotr./Donata Virbilaitė

Donata Virbilaitė (24)
„Šaldytuvą ištuštindavome per keletą dienų“

Dalyvaudama realybės šou „Kelias į žvaigždes“ Donata pasirašė sutartį, pagal kurią jai ir visiems kolegoms buvo griežtai draudžiama vartoti alkoholį. „Aišku, tas punktas atrodė juokingas vien dėl to, kad mūsų patalpose stovėjo šaldytuvas, pilnas alaus, taigi ištuštindavome jį per keletą dienų,“ – juokiasi Donata.

Merginą labiausiai nustebino tai, kad šou metu jai buvo apribota pasirinkimo laisvė. „Pamenu, mane išsiuntė fotografuotis vieno žurnalo viršeliui. Kai nuvažiavusi paklausiau, kur drabužiai, man padavė kažkokią dirbtinių gėlių girliandą. Pradėjau prieštarauti, tačiau man aiškiai buvo pasakyta, kad sutartis mane įpareigoja fotografuotis apsinuoginusiai“, – prisimena Donata.

V. Ovadnevo nuotr./Ineta Puzaraitė
V. Ovadnevo nuotr./Ineta Puzaraitė

Ineta Puzaraitė (19)
„Metai bėga, o mūsų sijonai vis trumpėja“

Grupės „Studentės“ vadovė Laima Lapkauskaitė (50) garsėja kaip itin griežta muzikos prodiuserė, tačiau I. Puzaraitė sako, kad tik dėka jos grupės merginos išsaugojo teigiamą įvaizdį ir neįsipainiojo į skandalus. Ar tiesa, kad Inetai ir jos kolegėms buvo uždrausta vaikščioti į pasimatymus? „Nepasakyčiau, kad uždrausta. Mums buvo patariama atidžiai rinktis berniukus, su kuriais susitikinėjame, net negalvoti apie interneto pažintis“, – sako Ineta.

Mergaitės visą laiką buvo kontroliuojamos, kad gerai mokytųsi, laiku atliktų namų darbus.  „Pamenu, mano sesuo Irūna netgi buvo nusprendusi mesti mokslus, mat jai pasidarė nebeįdomu, ji norėjo visą save atiduoti scenai, tačiau Laima labai supyko ir net išbarė ją“, – pasakoja Ineta.

Mergina pripažįsta, kad prodiuserė griežtai kontroliavo jų įvaizdį.  „Jokių trumpų sijonų, gilių iškirpčių ir ryškaus makiažo. Bet metai bėga, o mūsų sijonai vis trumpėja, ir Laima dėl to nebesibara“, – juokiasi I. Puzaraitė.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką