Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 23d. 14:10

Žymūs Lietuvos aktoriai nuotaikingai leidžia laiką garsindami filmą „Smurfai“

 Rasa Samuolyte
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rasa Samuolyte

Jau rugpjūtį didieji kino mylėtojai galės džiaugtis ilgai laukta animacinio filmo „Smurfai“ (angl. „The Smurfs“) premjera. Garsaus režisieriaus Rojos Gossnello, sukūrusius tokius filmus kaip „Vienas namuose 3“, „Scooby-Doo“, „Didžiosios motulės namai“ ir kt., paskutinysis darbas „Smurfai“ kinomanus džiugins smagiu ir nuotaikingu lietuvišku įgarsinimu.

Įsikūnyti į mėlynuosius padarėlius šįkart garbė teko garsiems Lietuvos aktoriams Giedriui Savickui, Rasai Samuolytei bei Giedriui Arbačiauskui. Ankstų ketvirtadienio rytą prie mikrofonų stoję aktoriai vienbalsiai pareiškė, jog animacinių filmų įgarsinimas bene maloniausias jų užsiėmimas. Šioje srityje žymiųjų teatro atstovų nepavadinsi naujokais. Štai R.Samuolytei tai jau trečiasis pasirodymas animaciniame žanre. 

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Giedrius Savickas
Giedrius Savickas

„Šiame filmuke įgarsinu ne smurfą, o žmogų. Tai  – moteris, tačiau man šis personažas labai patrauklus. Apskritai ši darbo specifika labai įdomi, ji skiriasi nuo vaidybos teatro scenoje. Čia sėdi vienas studijoje, turi įsijausti ir į vaidybą, ir į personažą, kad nebūtų dirbtina ar melaginga“, – teigė ji.

Niekada humoro nestokojantis aktorius G.Savickas šiame animaciniame filme įgarsina smurfą Išminčių. Pasak aktoriaus, šis personažas išsiskiria tuo, jog visada ne vietoje rodo savo išmintį. G.Savickas prisipažino, jog jam tokio pobūdžio darbas yra vienas maloniausių. 

„Čia reikia visko: ir aktorinių gebėjimų, ir tinkamo įsijautimo, ir net susitapatinimo. Kol surandu personažą, būnu dar Giedrius, bet paskui tampu tikriausiu smurfu“, – juokavo G.Savickas.

Aktoriui G.Arbačiauskui „Smurfuose“ atiteko net keli epizodiniai vaidmenys. Jis įkūnys smurfus Savimylą ir Šykštuolį. Pasak paties G.Arbačiausko, jis yra tikras įgarsinimo veteranas.  „Man ši sritis nepaprastai įdomi. Dievinu charakteringus personažus!“ – džiūgavo trumpam smurfu virtęs aktorius.

 

VIDEO: Filmo "Smurfai" anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką