Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žymūs žmonės kviečia dalintis daiktais

Prie akcijos „Nebūk daiktistas!“ G.Liaudanskas-Svaras prisideda savo mėgstama knyga.
Pagalbadaiktais.lt nuotr. / Prie akcijos „Nebūk daiktistas!“ G.Liaudanskas-Svaras prisideda savo mėgstama knyga.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas daiktas gali išpildyti daug svajonių. Socialinis projektas Pagalbadaiktais.lt ir nuomos bei dalinimosi platforma Dalinuosi.lt kviečia prisijungti prie atsakingo vartojimo akcijos „Nebūk daiktistas!“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Organizatorių teigimu, prie akcijos gali jungtis visi norintieji ir galintieji prisidėti nors vienu savo asmeniniu daiktu. Iki Kalėdų šie daiktai bus skolinami platformoje Dalinuosi.lt, o prieš pat didžiąsias žiemos šventes visi padovanoti daiktai bus išdalinti stokojantiems per Pagalbadaiktais.lt tinklą.

„Kviečiame žmones atsakingiau pažvelgti į namuose užsistovėjusius daiktus, juk tokių turime visi. Jais dalintis, nuomoti ar dovanoti per Pagalbadaiktais.lt sunkiau gyvenantiems žmonėms galima visus metus. Šia akcija norime apie tai priminti ir visus paskatinti dalintis daiktais su kitais“, – sako Pagalbadaiktais.lt vadovė Marija Šaraitė.

Jungtis prie atsakingo vartojimo akcijos „Nebūk daiktistas!“ kviečia ir jos ambasadoriai: grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras, ISM universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa, žurnalistai Andrius Tapinas ir Lavija Šurnaitė, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas Kęstas Pikūnas, bendro darbo centro „Vilnius HUB“ įkūrėjas Mindaugas Danys.

Žurnalistas A. Tapinas nuomos, o vėliau padovanos stalo žaidimą „Tobago“, Svaras – Paulo Coelho knygą „Alchemikas“. „Prie akcijos „Nebūk daiktistas!“ prisidedu savo mėgstama knyga. Kviečiu ir jus prisidėti ir dar iki Kalėdų padovanoti kokį nors daiktą stokojantiems. Paverskime Kalėdas jaukia švente jiems, sau ir visiems aplink. Nebūk daiktistas, būk kartu su mumis!“, – ragina G.Liaudanskas-Svaras.

„A.Tapino ir G.Liaudanksko-Svaro ir kitų minėtų žmonių daiktus galite trumpam pasiskolinti kiekvienas iš jūsų. Taip jūs prisidėsite prie lėšų rinkimo socialiniams ir pilietiniams projektams“, – kviečia Dalinuosi.lt vadovas P.Valatkevičius. Visi paaukoti pinigai bus skirstomi per patikimą akcijos partnerį Aukok.lt.

VIDEO: Gabrielius Liaudanskas - Svaras "Nebūk daiktistas!"
VIDEO: Andrius Tapinas "Nebūk daiktistas!"

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką