Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ž.Žvagulis, I.Starošaitei patyrus nesėkmę „Chorų karuose“, pirks bilietus į kelionę

Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinėje gyvena daugiau nei penktadalis Lietuvos gyventojų, tačiau TV3 šeštadienio projekte „Chorų karai“ Vilniaus dainininkai sulaukia mažiausiai žiūrovų palaikymo. Jų išlikimą projekte „gelbėja“ teisinga ir griežta šou komisija. Po paskutinio pasirodymo Vilniaus choras, susumavus dviejų laidų rezultatus, per plauką liko nuo iškritimo ir iš „Chorų karų“ išlydėjo kolegas iš Šiaulių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Norėdami padėkoti už galimybę dainuoti TV3 žiūrovams, vilniečiai rytojaus vakarui ruošia ypatingą staigmeną – jausmingą grupės "Bee Gees" dainą „How deep is your love“.

„Liūdna, kad mūsų visai nepalaiko vilniečiai, galbūt Vilniaus gyventojai viskuo persisotinę ir jiems visai neįdomi kova už savo miestą. Mums lieka pasikliauti tik savo balsais, stengtis kuo geriau atskleisti savo choro vokalinius sugebėjimus ir tikėtis, kad komisija tai išgirs ir įvertins. Praeitoje laidoje mums buvo didžiausias džiaugsmas, kad net du komisijos nariai labai gerai įvertino ir atkreipė dėmesį į balsų derėjimą bei skambesį. Nors ir nesitikime, kad mūsų chorą labiau palaikys, vis tiek pasiruošimui skiriame daug dėmesio – repetuojame iki išnaktų. Esu dėkinga chormeisteriui Artūrui Novikui, kuris su didžiausiu pasiaukojimu repetuoja su Vilniaus choru  bei kiekvienu solistu atskirai. Mes drauge esame tikrai gera komanda“, – pasakojo Irena Starošaitė.

Šią savaitę Vilniaus purpurinis choras meilės dienai ruošia itin jausmingą kūrinį.

„Dirbam kaip niekad ramiai – susikaupę ir įsijautę. Tai, ką išgirsit šeštadienį, bus gražu, subtilu ir... apie meilę. Gavę mūsų „vadovėlio“ Artūro sukurtą dainos aranžuotę, tiesiog apsvaigome. Tikim, kad apsvaigsite ir jūs. Mes žinom savo kozirį – tai graži balsų dermė ir skambesys. Tikimės įrodyti, kad "Chorų karuose" nepriekaištingas muzikavimas yra daug svarbesnis už šokį ar spektaklį.

Mieli visos Lietuvos mylintys žmonės – balsuokit už Vilniaus purpurinį chorą“, – ragina TV3 projekto „Chorų karai“ chormeisterė Jurga Novikienė.

Ne tik Vilniaus dainininkai liūdi dėl mažo žiūrovų palaikymo. Irenos vyras Žilvinas jau galvoja, kaip galėtų pradžiuginti žmoną nesekmės atveju.

„Po kito šeštadienio, jei nepasiseks, pirksiu lėktuvo bilietus ir leisiu žmonai pailsėti svetur“, – sako Ž. Žvagulis.

Ar pavyks Vilniaus chorui pagaliau sulaukti žiūrovų palaikymo, „Chorų karuose“ sužinosite rytoj, vasario 13 dieną, 19.00 val., tiesiogiai per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką