Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 13d. 11:04

10 valandų truksiantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ atskleidžia daugiau detalių

„M.A.M.A. vasara“
Festivalio organizatorių nuotr. / „M.A.M.A. vasara“
Jau rugpjūčio 28 dieną Raudondvarį sudrebins kasmetinis Lietuvos atlikėjų festivalis „M.A.M.A. vasara“, kuris žada tapti didžiausiu pastarojo meto festivaliu ir į vieną sceną suburti ryškiausius šalies atlikėjus. Be beveik 100 šalies atlikėjų dainų festivalyje įsikurs daugiau nei 10 skirtingų maisto virtuvių bei įvairios atrakcijos mažiesiems. Pasak organizatorių, kuriamas renginys leis saugiai ir įsimintinai uždaryti 2021 metų vasarą.

Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad festivalio scenoje nuskambės ryškiausi šios vasaros hitai – Justino Jaručio ir Jessicos Shy atliekamas kūrinys „Rugpjūtis“, Vaido Baumilos daina „Kunigunda“, Jazzu „Vasara“ bei aibė kitų šių atlikėjų dainų. Į Raudondvarį taip pat atvyks ir savo muzikines programas pristatys grupės „The Roop“, „Flying Saucer Gang“, „G&G Sindikatas“, „jautì“, atlikėjai Vidas Bareikis, Gabrielė Vilkickytė, Omerta, Ironvytas bei vienas ryškiausių šalies DJ‘s – Jovani.

Dešimties valandų festivalyje veiksmo netruks ne tik scenoje, tačiau ir dvaro erdvėse – čia įsikurs daugybė maisto bei gėrimų zonų, įvairių kitų atrakcijų. Pasak organizatorių, siekiama sukurti aplinką, kuri leistų atvyks įvairioms draugų kompanijoms, šeimoms mėgautis paskutiniuoju vasaros šeštadieniu ir surengti iškylas, klausantis geriausių šalies atlikėjų muzikos.

„Nėra paslaptis, kad šis festivalis tampa tradicija, kuri leidžia planuotis paskutinįjį vasaros šeštadienį su geriausia šalies muzika. Siekiame, kad ši tradicija suburtų šeimas, draugų kompanijas į vieną gražiausių vietų šalyje – Raudondvario dvarą. Džiaugiamės, kad būtent šiame renginyje galėsime išgirsti ir didžiausius vasaros hitus vienoje vietoje. Tai didelis laimėjimas ir padėka atlikėjams“, – teigia organizatoriai.

Festivalio organizatorių nuotr./„M.A.M.A. vasara“
Festivalio organizatorių nuotr./„M.A.M.A. vasara“

Festivalio lankytojams organizatoriai leis į teritoriją įsinešti pledus ir iškylų kėdes, kad buvimas „M.A.M.A. vasara“ renginyje taptų visapusiškai komfortabilus.

„Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Būsime su visa grupe bei daugybe kitų atlikėjų, tad tai bus geriausias vasaros uždarymas. Labai laukiu šio gyvo mūsų susitikimo festivalyje!“, – kviesdama į festivalį džiaugėsi viena iš atlikėjų Jazzu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką