Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 liepos 19d. 11:43

15min studijoje Eglė Jakštytė-Eley pristatė vaizdo klipą, kuriame įamžino santykius su mergina

Eglė Jakštytė-Eley ir klipo aktorė Ieva
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Eglė Jakštytė-Eley ir vaizdo klipo aktorė Ieva
Dar prieš kelias dienas paskelbusi žinią apie intriguojančio muzikinio klipo premjerą, dainininkė Eglė Jakštytė-Eley atvertė visas kortas. Penktadienį 15min studijoje įvyko premjera – ji pristatė naujausią savo dainą „Su Tavim“ bei jai skirtą vaizdo klipą. Naujausiame klipe Eglė įamžino meilės istoriją su kita mergina bei pademonstravo ne vieną aistringą akimirką su ja.

Pasak Eley, naujausias kūrinys yra rašytas pačios jos ir įgyvendinta seniai gvildenta idėja – parašyti kūrinį laiško principu.

„Dainos teksto autorė esu aš pati. Galvojau, kad būtų įdomu parašyti dainą meilės laiško principu – labas mano meile, aš ir vėl noriu būti su tavimi. Laiko man nebereikia, tik noriu sužinoti, ką tu apie tai manai? Tai būtent tai ir pavyko įgyvendinti, o rezultatu esu patenkinta“, – pasakoja atlikėja.

Dainos „Su Tavim“ bei jai skirto vaizdo klipo premjera pristatyta penktadienio popietę tiesiogiai 15min studijoje. Pokalbio metu kalbėjome ne tik apie naujausią atlikėjos kūrinį, bet aptarėme vasaros ir šeimyninius E.Jakštytės planus.

Žiūrėkite pokalbį:

Mergina neslepia, kad naujausiame kūrinyje „Su Tavimi“ yra aiški meilės tematika, kurią dar labiau sustiprina užfiksuoti merginų santykiai vaizdo klipe. Kupinas aistringų akimirkų vaizdo klipas, pasak E.Jakštytės-Eley, siunčia ir laisvės žinutę.

„Dainoje vyrauja meilės tematika, kurią šiuo atveju klipe perteikiame kaip dviejų merginų istoriją, kuri niekada galbūt ir neįvyko. Tai buvo tik gražus sapnas. Žinoma, svarbiausia čia yra laisvės jausmas, kuris neapibrėžia kažkokių ribų ar sienų. Meilė yra viena ir jos nepasirinksi, tai ateina labai natūraliai“, – vaizdo klipo idėją pasakojo atlikėja.

Eglė ragina išsivaduoti iš stereotipų, leisti vis dažniau svajoti ir daryti tai, ko labiausiai norisi.

„Kai gyvenimas lekia, įsupa į mūsų kasdienes pareigas, nori ar nenori, bet turi būti ten, kur nesinori būti... O sapnuose ar savo svajonėse galime per vieną sekundę atsirasti ten, kur trokšta tavo širdis. Ten, kur tu esi savimi, be jokio bliūro. Kai esi nuogas prieš patį save – savo vidiniame pasaulyje“, – teigė Eley.

15min studijoje atlikėja pripažino, kad prieš penkerius metus panašiai idėjai būtų sunkiai pasiryžusi, tačiau dabar sako jautusi, kad tam Lietuvos visuomenė yra pribrendusi.

„Dabar žinau, kas esu, mes gyvename XXI amžiuje, tad jokių tabu neturėtų būti, aš nejaučiu jokių baimių. Tiesa, žinau, kad kaip ir visada bus tokių žmonių, kuriems nepatiks, bet čia jų problema“, – studijoje sakė E.Jakštytė.

Kalbėdama apie vasarą Eglė sako konkrečių planų neturinti ir tikina nesanti žmogus, kuris save apkrauna darbais.

„Labai daug laiko atėmė klipas, įrašai, darbas studijoje. Gyvenu Klaipėdoje, o darbai vyko Vilniuje. Šią vasarą grandiozinio koncerto neorganizuoju, bus keletas nedidelių koncertų“, – teigė Eglė.

Šie metai Eglės gyvenime ne tik pasižymėjo muzikinių projektų gausa, praėjusių metų rugsėjį mergina susižadėjo su verslininku Simu Budriu. Tačiau apie judviejų vestuves dainininkė kol kas nekalba, sako, kad tam reikia dar pasiruošti. Tačiau atskleidžia, kad svajonėse – vestuvės užsienio kurorte.

Artimiausi poros planai – įsikėlimas į naujus namus, tai greičiausiai pavyks padaryti rugsėjo mėnesį. „Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo lengviau, bet kai reikia įsikurti, tai užtrunka. Daug dalykų pats negali numatyti“, – 15min studijoje apie ateitį kalbėjo E.Jakštytė-Eley.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką