Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 21d. 18:46

20-metį švenčianti grupė „Arbata“ pristato naują albumą „Regiu tave“

Grupė „Arbata“
Asmeninio albumo nuotr. / Grupė „Arbata“
Dar visai jaunas bebūdamas Andrius Zalieska sukūrė grupę „Princesė Diana“, kuri 2001-aisiais buvo pervadinta į grupę „Arbata“. Nors per 20 grupės gyvavimo metų „Arbatos“ sudėtis keitėsi, jos lyderis Andrius Zalieska-Zala išliko centrine grupės figūra.

Kaip sako pats grupės lyderis – nors „Arbata“ nelaimėjo įmantrių muzikinių trofėjų, tačiau neabejoja, kad užkariautų širdžių truputį yra. O dainos „Linkėjimai tau“, „Nuo durų prie durų“, „Aš tave rasiu“ tapo tvaria grupės vizitine kortele.

Andrius Zalieska-Zala pasakoja, ką reiškia grupei gyvuoti visą dvidešimtmetį, ir ko tikėtis gimtadienio koncerte.

„Kažkada, XXI a. pradžioje, viduvasary, bevakarojant ir beniūniuojant „ir štai ant stalo prieš mane tiktai atšalus arbata...“, užgimė „Arbatos“ pavadinimas, tad tas viduvasaris ir tapo kertine data minėti grupės gimtadienius. Galima sakyti, jog šis dvidešimtmetis augino, brandino, grynino ir tai, ką girdėsite liepos 17 d., bus tikroji „Arbata“.

Per 20 aktyvios kūrybos metų su grupe išleidome 7 studijinius albumus bei 2 vinilines plokšteles. Rašau eiles, kurios virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus.

Tad gimtadienio proga bus visko – naujienų, senų gerų dainų, kurių melodija ir jausmas vienu mostu klausytojams bus pernešamas į ausis tiesiai iš „Arbatos“ širdies. Gimtadienis sutaps su naujojo albumo „Regiu tave“ pristatymu! Bus daug gerų dalykų – šįkart mes klausytojams įteiksime dovaną“, – intriguoja grupės idėjininkas A.Zalieska.

Poetišką, melodingą ir avantiūrų nestokojančią muziką grojančios „Arbatos“ 20-asis gimtadienis Palangoje, liepos 17 d. Belieka mėgautis vasara ir laukti jubiliejaus!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką